کیف پولی که به تحریک و دیپگ شدن UST کمک کرد، به توسعه‌دهنده Terra مرتبط شد

دو کوان از سوزاندن توکن های LUNA پشتیبانی نمی‌کند

دو کوان از سوزاندن توکن های LUNA پشتیبانی نمی‌کند

خالق Terra، دو کوان، در توییت اخیر خود گفت که سوزاندن توکن های LUNA ایده خوبی نیست.

اگرچه او آدرس سوزاندن کوین‌ها را به کاربران ارائه کرد، اما هشدار داد که از بین بردن توکن های لونا بی‌معنی است؛ زیرا “هیچ اتفاقی نخواهد افتاد”.

در اوایل ماه می، عرضه لونا از ۳۴۰ میلیون واحد در گردش به ۶.۵ تریلیون در عرض چند روز افزایش‌یافته است. تورم عرضه به وجود آمده در گردش ناشی از عدم پیوند استیبل کوین TerraUSD بوده است.

علیرغم افزایش گسترده عرضه، استیبل کوین UST به دلیل تقاضای کم نتوانست پیوند خود را بازیابی کند. در همین حال، قیمت رمزارز LUNA بسیار تورمی تقریباً به صفر رسید و سرمایه‌گذاران با ضررهای سنگینی روبرو کرده است.

کوان اخیراً برای احیای اکوسیستم، دوشاخه کردن زنجیره را پیشنهاد کرده است. بااین‌حال، این پیشنهاد در اواسط رای گیری تغییر کرد که باعث اختلاف‌نظر شده است. یک پیشنهاد جداگانه برای سوزاندن ۱.۴ میلیارد دلار آمریکا از استخر جامعه به دلیل یک مشکل فنی با شکست مواجه شد اما پس‌ازآن دوباره پیشنهادشده است.

در همین حال، دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول اخیراً اعلام کرد که تحقیق در مورد آزمایشگاه‌های Terraform را آغاز کرده است. علاوه بر این، بنیان‌گذار ترا به دلیل فرار مالیاتی ۱۰۰ میلیارد وون جریمه خورده است.

بااین‌حال، روز شنبه، کوان در توییتر به رد گزارش‌های رسانه‌ها پرداخت و مدعی شد که شرکت او هیچ‌گونه تعهد مالیاتی در کره جنوبی ندارد. طبق گزارش رسانه‌ها، هفته گذشته، آزمایشگاه Terraform کل تیم حقوقی خود را نیز از دست داد. کوان تأیید کرد که آن‌ها واقعاً “افراد زیادی” را ازدست‌داده‌اند.

منبع: u.today

خرید ریگ ماینینگ – خرید کیس ماینینگ – خرید ریگ ماینینگ AMD – خرید ریگ ماینینگ INVIDIA – خرید ماینر ایسیک –  خرید ماینر MXC – خرید ماینر هلیوم

برای اطلاع بیشتر از قیمت و مشاوره با شماره ۰۲۱-۲۸۴۲۸۹۳۴ داخلی ۱۱۱ تماس بگیرید

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=77669

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی