شرکت دیگری تحت مالکیت ایلان ماسک پذیرش Dogecoin را آغاز کرد

شرکت دیگری تحت مالکیت ایلان ماسک پذیرش Dogecoin را آغاز کرد

به نقل از خبرگزاری CNN، شرکت خدمات زیرساختی و ترابری زیرزمینی بورینگ متعلق به ایلان ماسک، پشتیبانی از پرداخت های دوج کوین را آغاز کرده است.

خودروها برای خرید بلیط فقط باید به سادگی یک کد QR را اسکن کنند. در حال حاضر، مردم می توانند به صورت رایگان به این تونل ها وارد شوند اما این شرکت قصد دارد در آینده هزینه هایی را برای ارئه این خدمات دریافت نماید. این شرکت یادآور شده است که کسانی که به دوج کوین علاقه ندارند می توانند روش های پرداخت جایگزین را انتخاب کنند.

انتظار می رود در راستای تکمیل این طرح، بیش از ۵۰ ایستگاه در شبکه تونل عظیمی که زیر لاس وگاس ساخته شده است، مستقر گردد. کمیسیون شهرستان کلارک سال گذشته این طرح توسعه بلندپروازانه را با هدف کاهش ترافیک خیابان‌های لاس وگاس تصویب کرد.

لازم به ذکر است که در ماه می، این میلیاردر اعلام کرد که اسپیس ایکس به همراه تسلا پذیرش DOGE را از سر می گیرند. با وجود رکود شدید قیمت، بزرگترین میم کوین بازار، همچنان شاهد پذیرش رو به رشد در کسب و کارهای مختلف است. طبق داده‌های ارائه شده توسط CoinGecko، این میم کوین اکنون حدود ۹۰.۶۹ درصد از بالاترین رکورد خود فاصله گرفته است.

علی رغم اینکه ماه گذشته حمایت دوباره ایلان ماسک از دوج کوین موجب یک جهش موقت در قیمت آن شد، خبرهای اخیر مربوط به شرکت Boring حتی برای مدت کوتاهی نتوانست از حرکات قیمت این ارز پشتیبانی کند. داده‌های CoinGecko نشان می‌دهد که بزرگترین ارز میم کوین بازار در ۲۴ ساعت گذشته تنها ۲ درصد رشد داشته و اکنون با قیمت ۰.۰۶۸ دلار ترید می شود.

 

  • برای اطلاع بیشتر از قیمت و مشاوره با شماره ۲۸۴۲۸۹۳۴ و ۷۷۶۱۶۹۵۴ تماس حاصل فرمایید.

 

منبع: u.today

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=79988

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی