قیمت LUNA بازدهی خوبی را به همراه خواهد داشت

قیمت LUNA 2.0 برای رالی 60% در نظر گرفته شده است

قیمت LUNA 2.0 برای رالی ۶۰% در نظر گرفته شده است

رمزارز LUNA در ۲۷ ژوئن،۴۲ درصد افزایش یافت و سقف نوسان ۲.۷۹ دلاری را به ثبت رساند. علیرغم این روند صعودی چشمگیر، این آلتکوین با فشار فروش شدیدی روبه‌رو شد و درنتیجه، ۲۳ درصد اصلاح شد.

این عقب‌نشینی درعین‌حال می‌تواند به نفع LUNA باشد و آن‌ها برای صعود احتمالی به سمت مقاومت بعدی در ۳.۵۰ دلار آماده کند؛ بنابراین، سرمایه‌گذاران باید توجه زیادی به پرایس اکشن این رمزارز داشته باشند زیرا این رمزارز برای روند صعودی بعدی آماده است.

سرمایه‌گذاران صبور می‌توانند با توجه به سود پیش‌بینی‌شده که ۶۰ درصد است، سود خود را محدود کنند. بااین‌حال، اگر خریداران وارد عمل شوند و مقاومت ۳.۵۰ دلاری را به یک سطح حمایتی تبدیل کنند، این رالی می‌تواند ادامه یابد.

در چنین شرایطی، قیمت LUNA می‌تواند با رشد ۴۳ درصدی به مانع ۴.۹۸ دلار ویا سطح روانی ۵ دلار برسد. درمجموع، این روند صعودی با ۱۳۱ درصد سود همراه خواهد بود.

 

قیمت LUNA 2.0 برای رالی 60% در نظر گرفته شده است | کریپتالین |

نمودار ۴ ساعته جفت ارز LUNA/USDT

از سوی دیگر، اگر قیمت LUNA با یک فروش ناگهانی و شدید روبه‌رو شود، بعید است که روند صعودی آغاز شود. در چنین حالتی، اگر LUNA با کندلی چهارساعته زیر سطح ۱.۸۷ دلاری بسته شود، قیمت به کف‌پایین تری می‌رسد و سناریوی گاوی باطل خواهد شد.

چنین سقوطی می‌تواند قیمت LUNA  را در مسیر کاهش به سمت سطح حمایت بعدی در ۱.۶۹ دلار قرار دهد.

منبع: FXSTREET

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=79461

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی