میلیاردر مشهور، دراکن میلر، بیت کوین را به طلا ترجیح می‌دهد

میلیاردر مشهور، دراکن میلر، بیت کوین را به طلا ترجیح می‌دهد

میلیاردر مشهور، دراکن میلر، بیت کوین را به طلا ترجیح می‌دهد

دراکن میلر رئیس و مدیرعامل Duquesne Family Office است. او قبلاً مدیرعامل مدیریت صندوق سوروس بود که مسئولیت کلی سرمایه‌ای با حداکثر ارزش دارایی ۲۲ میلیارد دلار را بر عهده داشت. طبق فهرست میلیاردرهای فوربس، دارایی خالص شخصی او در حال حاضر ۶.۸ میلیارد دلار است.

او توضیح داد: «اگر فکر می‌کنید که ما یک سیاست پولی غلط و تورم‌زا در آینده خواهیم داشت و اگر این تورم در مرحله صعودی باشد، باید بیت کوین داشته باشید.» در مقابل، او خاطرنشان کرد: «اگر فکر می‌کنید تورم در مرحله کاهشی است، پس طلا ذخیره کنید.»

وی تأکید کرد که معتقد است این موضوع درست است زیرا به‌اندازه کافی بازارها را رصد کرده است. دراکن میلر تأکید کرد: من شروع به باور آنچه را که مشاهده می‌کنم، دارم. مطمئناً، اگر فکر می‌کنم که ما یک بازار تورمی صعودی خواهیم داشت، می‌خواهم بیشتر از طلا مالک بیت کوین باشم.

او توضیح داد: اگر فکر می‌کردم می‌خواهیم بازار نزولی داشته باشیم، حتماً شما چیزهایی از نوع رکود تورمی می‌دانید، می‌خواهم صاحب طلا باشم.

این میلیاردر افزود: این فرضیه من است که از این نقطه به بعد ادامه می‌دهم و خاطرنشان کرد که فرض او ۸۵ درصد بر اساس آنچه مشاهده می‌کند می‌باشد.

در مورد سرمایه‌گذاری در رمزارزها، مدیر معروف صندوق تأمینی گفت که: مطمئناً به نظر می‌رسد که همبستگی قوی بین رمزارزها و بورس نزدک وجود دارد.

در مورد آینده ارزهای دیجیتال، او گفت: اگر بلاک چین یک نیروی واقعی در اقتصاد ما نباشد، مثلاً پنج سال تا ۱۰ سال آینده، یک اخلالگر بزرگ نیز نباشد، بسیار شگفت‌زده خواهم شد. او توضیح داد: شرکت‌هایی که از آلان تا آن زمان تأسیس می‌شوند، خیلی خوب عمل خواهند کرد، اما چیزهایی مانند شرکت‌های مالی ما را نیز به چالش می‌کشند و اختلالات زیادی ایجاد می‌کنند.

دراکن میلر نتیجه گرفت: بنابراین، من ارزهای دیجیتال را جالب می‌دانم. بااین‌حال، این میلیاردر با اشاره به اینکه چند هفته دیگر تولد ۶۹ سالگی او فرامی‌رسد، خاطرنشان کرد:

من احتمالاً برای رقابت فکری با جوانان در این فضا خیلی پیر هستم، اما مطمئناً آن را زیر نظر دارم.

منبع: news.bitcoin

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=78760

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی