هم‌زمان با افزایش کاربردپذیری شیبا، تعداد نهنگ‌های فعال آن 44 درصد بیشتر شده است

هم‌زمان با افزایش کاربردپذیری شیبا، تعداد نهنگ‌های فعال آن ۴۴ درصد بیشتر شده است

بر اساس تازه‌ترین داده‌های پلتفرم ردیابی نهنگ‌های WhaleStats، تجزیه‌وتحلیل ۱۰۰ آدرس برتر شیبااینو از افزایش ۴۴.۴۴ درصدی آدرس‌های فعال آن در ۲۴ ساعت گذشته خبر می‌دهد.

این گزارش نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت گذشته SHIB یکی از پرکاربردترین قراردادهای هوشمند در میان ۲۰۰۰ نهنگ برتر ETH بوده و همین امر نشان‌دهنده افزایش کاربردپذیری این رمزارز می‌باشد. ۵۰۰۰ نهنگ برتر ETH اکنون چیزی معادل ۶۰۳۰۰۹۸۴۰ دلار SHIB در اختیاردارند.

افزون بر این، در ماه ژوئن بر تعداد دارندگان شیبا اینو افزوده‌شده است. طبق آمار WhaleStats، تعداد کل آدرس‌های SHIB در حال حاضر ۱۱۷۷۸۸۵ است. در زمان انتشار این خبر، قیمت SHIB همگام با کاهش اخیر بازار کریپتو، نزدیک به ۷ درصد افت داشته و به ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار رسیده است. این باعث شده است که میانگین موجودی شیبا اینو نزد نهنگ‌ها کاهش یابد.

ولی در همین زمان، توسعه‌دهنده اصلی شیبا می‌گوید این شبکه با ۲۰۰۰ NFT Welly که تاکنون ضرب کرده است، همچنان در راستای گسترش برنامه‌های NFT خود گام برمی‌دارد.

به گفته SHIBQueenie، گرداننده رسمی SHIB Discord و عضو Growth Breed، تاکنون بیش از ۲۰۰۰ Welly NFT ضرب شده است.

شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی شیبا، با مشخص کردن هدف NFT‌های Welly، اذعان داشته است که این NFT ها به‌عنوان ابزار عضویتی ساخته‌شده‌اند که به‌عنوان قراردادهای هوشمند برای لوکیشن های خاص Welly عمل می‌کنند.

علاوه بر این، هدف این است که هر سه‌ماهه به اعضای DOG یا دارندگان Welly NFT پاداش داده شود و در صورت نیاز از طریق برنامه غیرمتمرکز SHIB BONE در مورد طرح‌های پیشنهادی ماهانه تصمیم‌گیری شود.

منبع: u.today

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=78729

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی