وال استریت انتظار دارد بیت کوین به 10000 دلار کاهش یابد

وال استریت انتظار دارد بیت کوین به ۱۰۰۰۰ دلار کاهش یابد

کسانی که بر این باورند که بیت کوین قبلاً به کف رسیده است، ممکن است ناامید شوند، آخرین نظرسنجی بلومبرگ MLIV Pulse نشان می دهد که ۶۰ درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند که بزرگترین ارز دیجیتال جهان در حال بازگشت به ۱۰۰۰۰ دلار است. در این میان، ۴۰ درصد از پاسخ دهندگان معتقدند که در نهایت سطح ۳۰۰۰۰ دلار را پس می گیرند.

پس از اینکه فدرال رزرو ایالات متحده با عقب نشینی از حمایت پولی فوق العاده خود، پای خود را از روی پدال گاز اقتصاد ایالات متحده برداشت، بازار ارزهای دیجیتال با سهام ایالات متحده اصلاح شد.

بانک مرکزی در مسیر اعلام افزایش ۷۵ واحد پایه دیگر نرخ بهره در این ماه برای تورم است. افزایش نرخ ها پیامدهای مهمی برای دارایی های ریسکی مانند بیت کوین دارد.

اگر پاسخ دهندگان نظرسنجی درست بگویند، بیت کوین در مسیر ثبت کاهش ۴۳ درصدی دیگر قرار دارد. در ۱۸ ژوئن، ارز دیجیتال پرچمدار به ۱۷۶۲۲ دلار سقوط کرد، که پایین ترین سطح از دسامبر ۲۰۲۰ است. این نشان دهنده پایین ترین سطح اصلاحات در حال انجام است، اما برخی از نام های بزرگ بر این باورند که ارز دیجیتال bellwether می تواند بسیار پایین تر سقوط کند.

اسکات مینرد، مدیر ارشد سرمایه گذاری جهانی در Guggenheim Partners، پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین ممکن است در نهایت به ۸۰۰۰ دلار سقوط کند.

منبع:u.today

 

  • برای اطلاع بیشتر از قیمت و مشاوره با شماره ۲۸۴۲۸۹۳۴ و ۷۷۶۱۶۹۵۴ تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=80043

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی