افت سولانا، آوالانچ و ApeCoin در بحبوحه ریزش جدید بازار

وضعیت 3 خرداد بازار رمزارزها

 وضعیت ۳ خرداد بازار رمزارزها

طی ۲۴ ساعت گذشته سناریوی تکراری را در بازار ارزهای رمزنگاری‌شده شاهد بودیم. پس از معاملات ساید روزهای گذشته، رمز ارز اول بازار در روزهای پایانی هفته پایین‌تر از مارک ۳۰ هزار دلار در نوسان بود. یکشنبه بعدازظهر  گاوها بار دیگر به میدان بازگشتند و توانستند این دارایی را به سمت سطوح بالاتر هدایت کند. درنتیجه این تلاش، قیمت بیت کوین از این مارک روانی گذشت و به بالاترین سطح چند روز اخیر خود در حدود ۳۰ هزار و ۶۰۰ دلار رسید.

هرچند درست مشابه با آنچه طی یکی دو هفته گذشته شاهد بودیم، قیمت بار دیگر در این منطقه شکست خورد و در عرض چند ساعت با از دست دادن حدود ۲ هزار دلار، به حدود ۲۹ هزار دلار بازگشت.

در حال حاضر بیت کوین توانسته است اندکی از ارزش ازدست‌رفته خود را بازیابد. ولی همچنان با سه درصد کاهش در تایم فریم روزانه در منطقه قرمز به سر می‌برد. درنتیجه این تغییرات ارزش بازار رمز ارز برتر بازار به حدود ۵۶۰ میلیارد دلار رسیده است.
درست همانند بیتکوین بیشتر کوین‌های جایگزین بازار امروز شاهد اصلاح قیمت بودند. اتریوم با افت ۴ درصدی در تایم فریم روزانه، به تراز ۲۰۰۰ دلار نزدیک شده و در این مسیر پیشگام است.
ریپل، پولکادات و دوج کوین همگی میزان کاهش مشابهی را تجربه کرده‌اند. در حالیکه بایننس کوین نسبت به دیروز تغییرات بسیار اندکی را شاهد بوده است.

در این میان کاهش بیشتر در میان ارزهایی مثل کاردانو، سولانا، شیبا و آوالانچ مشهود است. گفتنی است که AVAX با ۹ درصد کاهش در طی یک روزبه زیر ۳۰ دلار و سقوط کرده است.
در همین زمان ارزش تجمعی بازار ارزهای رمزنگاری‌شده بار دیگر تا مرز ۱.۲۶۰ تریلیون دلار کاهش پیداکرده است.

منبع: cryptopotato

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=77694

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی