یوتیوبر مشهور با فروش BAYC NFT خود خانه‌ای 4 میلیون دلاری خرید!

یوتیوبر Mike Majlak با فروش BAYC NFT خود خانه‌ای 4 میلیون دلاری خرید!

یوتیوبر Mike Majlak با فروش BAYC NFT خود خانه‌ای ۴ میلیون دلاری خرید!

به دلایل موثقی می‌توان ادعا کرد NFT ها در حال تسخیر دنیا هستند و باقدرت جایگاه خود را در زندگی مردم تثبیت می‌کنند. به‌عنوان‌مثال، مایک مجلک اولین خانه خود را در لس‌آنجلس، کالیفرنیا، به قیمت ۴.۱ میلیون دلار خریداری کرده است. ولی نکته جالب‌توجه این اتفاق این است که او از BAYC NFT خود به‌عنوان اهرمی برای ساختن این خانه استفاده کرده است. او با اشتراک گذاشتن یک پست در توییتر هیجان خود از این اتفاق را با دنبال کننده‌های خود تقسیم کرد.

وب‌سایت خبری و سرگرمی Clout News نیز این خبر جدید را در وب پوشش داد. مجلک در توضیح روند استفاده از NFT خود برای خرید خانه، توضیح می‌دهد که Bored Ape NFT خود را که در ماه آوریل به قیمت ۷۰۰۰۰۰ دلار خریداری کرده بود را در پروتکل Arcade قفل کرده و از این طریق، در برابر این وثیقه، مقداری USDC به‌عنوان وام دریافت کرده است. پس از تبدیل این دارایی به دلار آمریکا، او توانسته است پیش‌پرداخت وام مسکن خود را بپردازد.

او خاطرنشان کرده است که این انتقال زمانی رخ داد که بازار ارزهای دیجیتال و NFT ها سقوط نمود. بااین‌حال، به لطف پروژه‌ی قدرتمند میمون‌های کسل او موفق شد وامی دریافت کند که به او اجازه می‌داد ۱.۲ میلیون دلار پیش‌پرداخت خانه خود را بپردازد.

او در ویدئویی که در یوتیوب به اشتراک گذاشت نمایی زیبا از داخل خانه، استخر بزرگ آن در باغ، نشیمن با پلان باز وسیع، اتاق شراب و نمایی بی‌نظیر از شهر لس‌آنجلس را به نمایش گذاشت.

ویدیو

منبع: todaynftnews

 

 

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=78973

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی