نگاهی به وضعیت بازار امروز رمزارزها

نگاهی به وضعیت بازار امروز رمزارزها

روز دوشنبه بیتکوین (BTC) به بالای ۴۳۰۰۰ دلار صعود کرد و حدود ۳۰ درصد از زیان متحمل شده از ماه نوامبر تاکنون را اصلاح کرد. برخی تحلیلگران معتقدند چنین افزایش کوتاه مدتی در قیمت می تواند با شتاب کمتری در مقایسه با حرکت های قبلی ادامه یابد. بیتکوین در حال حاضر با رشد ۴.۶۹ درصدی در تایم فریم روزانه با قیمت ۴۴۷۱۴ دلار معامله می شود. همچنین ارزش بازار این رمزارز امروز به ۸۵۴.۸۶ دلار رسیده است. حجم معاملات بیتکوین در صرافی های اصلی روز دوشنبه افزایش قابل توجهی داشت، هرچند همچنان راهی به مراتب کمتر از اوج معاملات در ماه ژانویه را پیموده است. فعالیت معاملاتی کمتر از حد متوسط ​​در طول یک دوره افزایش قیمت معمولاً نشان دهنده اطمینان کمتر در بین معامله گران است. با وجود افزایش قیمت، نوسانات در بازار آپشن های بیتکوین نیز پایین است.

آخرین قیمت ها

  • بیتکوین(BTC) : 44714 دلار، ۴.۶۹+%
  • اتر(ETH) : 3183 دلار، ۳.۱۳+%
  • شاخصS&P 500 : 4484 دلار، ۰.۳۷-٪
  • طلا: ۱۸۲۳ دلار در هر اونس، ۰.۹۰+٪
  • بازده ده ساله خزانه داری: ۱.۹۲%

روند احیای بازار ارزهای رمزنگاری امروز نیز ادامه داشت. دومین رمزارز بزرگ بازار، اتریوم، با بازده حدود ۱۷ درصد در تایم فریم هفتگی، همچنان موضع خود بالاتر از مارک ۳۰۰۰ دلاری را حفظ کرده و امروز با قیمت ۳۱۸۳ دلار معامله می شود.

بازار19 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (19 بهمن)

به غیر از سولانا (۰.۲۳-%) و ترا (۰.۱۹-%) که با افت ناچیز خود در منطقه قرمز جای گرفته اند، بقیه ۱۰ ارز برتر بازار حرکت رهبر خود را به خوبی دنبال کرده اند. در این میان ریپل (XRP) با ۱۹.۲۱ درصد رشد بهترین عملکرد را از خود نشان داده و به ۰.۸۸ دلار نزدیک شده است. شیبااینو هم با رشد ۲۰.۸۱ درصدی خود امروز عملکرد چشمگیری نشان داده است. در حال حاضر SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۳۳ دلار ترید می شود.  ناگفته نماند کادنا (KDA) برنده امروز بازار رمزارزها، از دیروز حدود ۴۲.۳۲ درصد رشد کرده و به ۹.۹۷ دلار رسیده است. تتا، هلیوم، تتافیول، اکسی اینفینیتی و لئو ازجمله رمزارزهای ریزشی امروز هستند. ارزش تجمعی بازار ارزهای رمزنگاری امروز ۲.۱۳۲ تریلیون دلار و سهم بیتکوین از آن، ۳۹.۷۹ درصد است.

منبع: coindesk

نویسنده: آذر کردزنگنه

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=72137

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی