نگاهی به وضعیت بازار امروز رمزارزها

نگاهی به وضعیت بازار امروز رمزارزها

بیتکوین به ۴۳ هزار دلار رسید

از جمعه پیش، درست زمانی که رمزارز اول بازار صعود سریع خود را از سطح ۳۷۵۰۰ دلار آغاز کرد، چشم انداز آن به طور قابل توجهی تغییر کرد و قیمت آن در عرض چند ساعت برای اولین بار از اواسط ژانویه به ۴۰۰۰۰ دلار رسید. در روزهای آخر هفته و پیش از آغاز چشمگیر جهش قیمت، این دارایی با حفظ وضعیتی نسبتاً آرام، در حدود  ۴۱۵۰۰ دلار باقی ماند. و این بار، گاوها برای اولین بار از زمان شروع اصلاحات در سطح بازار یعنی روز ۲۱ ژانویه، موفق شدند قیمت را به ۴۳۰۰۰ دلار برسانند. در حال حاضر، بیتکوین نتوانسته این سطح را قاطعانه حفظ کند و چند صد دلار عقب نشینی کرده است. با وجود این، ارزش بازار آن به بالای ۸۰۰ میلیارد دلار رسیده است.

SHIB و XRP بهترین عملکرد را به نمایش گذاشته اند

اکثر کوین های جایگزین، با رشد چشمگیر خود طی چند روز گذشته، BTC را در مسیر صعودی اش دنبال کردند. به عنوان مثال، اتریوم که تا یک هفته پیش تلاش داشت بالای ۲۰۰۰ دلار باقی بماند، اکنون با حدود ۳ درصد رشد در تایم فریم روزانه، با قیمتی بالاتر از ۳۰۰۰ دلار ترید می شود. بایننس کوین، کاردانو، سولانا، پولکادات و ترا در ۲۴ ساعت گذشته عملکرد مشابهی بین ۲ تا ۴ درصد داشته اند. ولی عملکرد دوجکوین و اوالانچ (۶.۸۴%) چشمگیرتر بوده است.

بازار18 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (18 بهمن)

هرچند، ریپل و شیبااینو گوی سبقت را از سایر آلتکوین ها ربوده اند. همانطور که قبلاً گزارش شد، SHIB بیش از ۲۰٪ در یک روز رشد داشته و با قیمتی نزدیک به ۰.۰۰۰۰۳ دلار معامله می شود. ریپل هم با جهش ۱۱.۸۰۱ درصدی در سطح ۰.۷۴۵۴ دلار ایستاده است. جهش بیشتر قیمت در میان رمزارزهای کوچکتری مثل Quant (17%)، BitTorrent (16%)، LEO (14%)، Kadena (13%)، Loopring (12%)، Gala (10%) و Fantom (10%) مشهود است. ارزش بازار رمزارزی از دیروز حدود ۶۰ میلیارد دلار افزایش یافته و به ۱.۹۵۰ تریلیون دلار رسیده است.

منبع: cryptopotato

نویسنده: آذر کردزنگنه

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=72030

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی