نهنگ های شیبا اینو 26 درصد از کل عرضه این رمزارز را کنترل می کنند

پس از بهبود بازار آلتکوین ها، شیبا اینو و سایر آلتکوین های کوچکتر افزایش قیمت ناگهانی را تجربه کردند و SHIB در اوج روزانه خود ۷/۵ درصد رشد یافت. در حالی که معامله گران کوچک در حال خرید این رمزارز هستند، اما نهنگ‌هایی که ۲۶ درصد از کل عرضه آن را کنترل می‌کنند با ۱۰۰ میلیون دلار سود روبرو هستند.

نهنگ ها این میم کوین را کنترل می کنند

بر اساس داده‌های WhaleStats، نهنگ‌ها در حال حاضر ۲۶ درصد از کل عرضه شیبا را در اختیاردارند. آدرس‌ها و شرکت‌های مرتبط با صرافی‌ها توسط ردیاب شمارش نمی‌شوند که امکان تعیین درصد واقعی مالکان بزرگ در زنجیره را فراهم می‌کند. با افزایش تعداد نهنگ‌ها، دارایی‌ها تمایل به از دست دادن نوسانات قبلی خوددارند، زمانی که تقریباً ۱۰۰٪ از تمام معامله گران در بازار سرمایه‌گذاران کوتاه‌مدت بودند. همان‌طور که ترکیب هولدرها نشان می‌دهد، شیبا اینو در حال حاضر یک دارایی میان‌مدت در نظر گرفته می‌شود و اکثر هولدرها حداقل شش ماه پیش وارد آن شده‌اند.

2022 02 06 18 30 55 Shiba Inu Whales Control 26 of Total Supply of Token Heres How It Might Be Bu - نهنگ های شیبا اینو 26 درصد از کل عرضه این رمزارز را کنترل می کنند

هر زمان که نهنگ ها کنترل یک دارایی را در دست بگیرند، اصلاح آن متوقف می شود زیرا کیف پول های بزرگ به جای فروش توکن یا کوین به طور مداوم در حال جمع آوری آن هستند. حجم فروش زیاد معمولاً در پایان رالی‌های صعودی ظاهر می‌شود، جایی که قدرت خرید معامله گران کوچک از زیان‌های شناور بیشتر می‌شود و سپس به سودهای شناور تبدیل می‌شود. ذخیره شیبا اینو توسط نهنگ ها زمانی آغاز شد که این رمزارز طی چند روز پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخی خود در اکتبر ۲۰۲۱، تقریباً ۳۰ درصد از ارزش خود را از دست داد. نهنگ‌ها ظرف چند روز به ارزش ۳۰۰ میلیون دلار شیبا خریدند. متأسفانه SHIB نتوانسته است هیچ نوع بازگشتی را در بازار ارائه دهد و اکثر سرمایه گذاران را با ضرر ۴۰ تا ۶۰ درصدی مواجه کرده است.

منبع: U.today

نویسنده: ساناز داودی

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=71975

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی