نظرسنجی تیزر شیبا اینو: شایعات حاکی از همکاری SHIB و نتفلیکس هستند

نظرسنجی تیزر شیبا اینو: شایعات حاکی از همکاری SHIB و نتفلیکس هستند

در نظرسنجی رسمی تیزر شیبا اینو، توسعه دهنده رمزارز شیب، Shytoshi Kusama، بیان می‌کند که Shiba Inu هیچ ارتباطی با رستوران‌های زنجیره‌ای ندارد و همین امر باعث نگرانی همکاری Netflix شده است. این کلمات در تیزر نوشته شده است؛ “توجه. چیزی در حال پختن است! آیا آماده هستید؟»

59 Shiba Inu 280x300 - نظرسنجی تیزر شیبا اینو: شایعات حاکی از همکاری SHIB و نتفلیکس هستند

در توییتر ارز دیجیتال خواسته شد تا پاسخ را حدس بزند. بسیاری از مردم با سطوح مختلف احساسات به روش های رنگارنگ خود واکنش نشان دادند، در حالی که دیگران رای خود را برای همکاری های SHIB و مک دونالد یا کینگ برگر اظهار کردند. در این گزارش آمده است که شیتوشی طی یک جلسه پرسش و پاسخ در Discord، اتحاد خود با مک دونالد، کینگ برگر و KFC به عنوان یک فانتزی تکذیب کرد. او همچنین اشاره کرد که این تیزر بسیار بزرگ با پتانسیل خیره کننده برای افزودن ارزش فوق العاده به نیروی کار Shiba Inu است. در حالی که استخر تیزر در توییتر توجه زیادی را به خود جلب کرد، شیتوشی به کاربران اینترنتی پاسخ داد.

“من می دانم که شما مک دونالد یا هر چیز دیگری را می خواهید، اما ما گروهی نیستیم که حمایت می کنیم! این در مورد پذیرش SHIB نیست. چگونه امضای قرارداد با مک دونالد ما را به سمت تمرکززدایی بیشتر سوق می دهد؟ فکر می‌کنید مک‌دونالد که SHIB یا DOGE را برای این موضوع می‌پذیرد، کاری جز پمپاژ انجام می‌دهد؟ ما خواهان تغییر واقعی و پایدار هستیم.”

علاوه بر این، با توجه به اینکه شیتوشی چگونه نتفلیکس را در سال ۲۰۲۱ برچسب گذاری کرد، جامعه شیبا معتقد است که همکاری SHIB و نتفلیکس امکان پذیر است. شیتوشی ادعا می کند که فیلمنامه ای دارد که قصد دارد به زودی آن را تولید کند. او نتفلیکس را تگ کرد. این اتفاق با نتفلیکس در بهترین حالت حدود سال آینده است. با این حال، وی جزئیات بیشتری در مورد توسعه ارائه نکرد و به موضوع بعدی پرداخت.

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=70723

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی