نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (9 بهمن)

 بیت کوین روز جمعه بالای ۳۷۰۰۰ دلار قرار گرفت و در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۳ درصد دیگر رشد داشت. در همین حال، برخی از ارزهای دیجیتال جایگزین پس از یک هفته پر نوسان و بی‌ثبات، شروع به تحکیم کردند. تحلیلگران به دنبال نشانه‌هایی از جهش احتمالی در بازارهای سهام بودند که می‌تواند به‌نوبه خود مشوق خرید ارزهای دیجیتال باشد. الکس کوپتسیکویچ، تحلیلگر FxPro می‌گوید «سرمایه‌گذاران در بحبوحه سخت‌تر شدن سیاست‌های پولی فدرال رزرو آمریکا به خروج از سهام ایالات‌متحده ادامه می‌دهند». به گفته وی، اگر فشار فروش به همین شکل ادامه یابد، سرمایه‌گذاران بیشتری موقعیت‌های خود در دارایی‌های پرخطر را کاهش می‌دهند و این در وهله اول ارزهای دیجیتال را تحت تأثیر قرار می‌دهد. این بدان معناست که جهش کوتاه‌مدت قیمت می‌تواند محدود باشد. در حال حاضر رمز ارز اول بازار با ۲.۱۶% رشد باقیمت ۳۷۷۵۱ دلار معامله می‌شود و ارزش بازار آن حدود ۷۱۵.۱۲ میلیارد دلار است.

آخرین قیمت‌ها

  • بیت کوین(BTC): 37754 دلار، ۲.۱۶+%
  • اتر(ETH): 2544 دلار، ۴.۶۶+%
  • شاخص S&P 500: 4432 دلار، +۲.۴۳٪
  • طلا: ۱۷۹۰ دلار در هر اونس،۰.۱۷-٪
  • بازده ده‌ساله خزانه‌داری: ۱.۷۸%

وضعیت بازار آلتکوین ها هم امروز تا حدودی امیدوارکننده به نظر می‌رسد تاجاییکه بخش زیادی از بازار در منطقه سبز واردشده است. اتریوم، در بازه زمانی یک‌روزه حدود ۴.۸۰% رشد داشته و اکنون باقیمت ۲۵۴۴ دلار دست‌به‌دست می‌شود. این میزان رشد، سهم اتر از بازار کریپتو را به ۱۷.۷% رسانده است.

 

بازار - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (9 بهمن)

بایننس کوین (۰.۸۹%)، کاردانو (۲.۱۳%)، سولانا (۹۵.۷۷%)، ریپل (۱.۷۱%) و دوج کوین (۱.۰۷%) ازجمله ۱۰ ارز برتر بازار هستند که امروز به رنگ سبز دیده می‌شوند. در این میان، ترا با افت ۲.۹۲ درصدی به ۵۱.۸۷ دلار رسیده و تنها رمز ارز بزرگ قرمز پوش امروز است. سند باکس به‌تازگی از تأسیس یک استارتاپ متاورس با مشارکت یک صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر خبر داده است. به‌علاوه خبر مشارکت آن با اسنوپ داگ، رپر معروف، با رشد ۴۰ درصدی قیمت همراه شد. در حال حاضر SAND با رشد ۱۰.۹۱% در تایم فریم روزانه باقیمت ۳.۷۹ دلار ترید می‌شود. رمز ارز FLOW با رشد ۱۴.۳۵ درصدی برنده امروز بازار رمزارزها بوده و باقیمت ۵.۹۵ دلار معامله می‌شود. XYM (9.89%)، RVN (9.01%)، OMG (8.66%) و ۱INCH (7.87%) در رتبه‌های بعد قرار دارند. ارزش تجمعی بازار رمزنگاری امروز ۱.۷۹۶ دلار بوده و سهم بیت کوین از این رقم ۳۹.۸۴ درصد است.

منبع: coindesk

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=70798

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی