فعالیت نهنگ های اتریوم با خرید FTX، متیک و لونا بیشتر می شود

 پلتفرم داده زنجیره‌ای WhaleStats به اشتراک گذاشته است که در بیست‌وچهار ساعت گذشته، ۱۰۰۰ نهنگ‌ برتر اتریوم، مقادیر زیادی FTX و رمز ارز بومی پالیگان، MATIC را به همراه مقداری Luna خریداری کرده‌اند. در همین حال، بازار رمزارزها سبز شده است و اکثر سکه‌ها، ازجمله سه مورد ذکرشده در بالا، در حال افزایش هستند.

دارندگان بزرگ اتریوم به خرید توکن های موردعلاقه خود ادامه می‌دهند

بر اساس توئیتهای اخیر منتشرشده توسط پلتفرم WhaleStats، چندین نهنگ از بزرگ‌ترین نهنگ‌های اتریوم با رتبه ۴، ۴ میلیون واحد متیک خریداری کرده است که مجموعاً ۵۵۲۹۷۱۶ دلار می‌باشد است. یک نهنگ با رتبه ۱۰۵ در پلتفرم WhaleStats  تعداد ۱۵,۷۲۰,۴۲۷ توکن FTX به ارزش ۶۳۷,۱۴۸,۹۰۶ دلار خریداری کرده است.

 

Screenshot 2022 01 29 at 13 53 43 More MATIC FTX Token LUNA Bought by Whales as They Keep Betting on These Coins 222x300 - فعالیت نهنگ های اتریوم با خرید FTT، متیک و لونا بیشتر می شود

نهنگ رتبه ۴، ۱۳۵۰۰۰ لونا، معادل ۶۷۲۵۷۰۰ دلار خرید.

Screenshot 2022 01 29 at 13 53 58 More MATIC FTX Token LUNA Bought by Whales as They Keep Betting on These Coins 221x300 - فعالیت نهنگ های اتریوم با خرید FTT، متیک و لونا بیشتر می شود

MATIC، LINK و FTX دارایی‌های رمز ارزی هستند که ۱۰۰۰ نهنگ برتر اتریوم اخیراً روی آن‌ها شرط‌بندی کرده‌اند و تعداد زیادی از این سکه‌ها را خریداری کرده‌اند. پیش‌ازاین، U.Today گزارش داد که یک نهنگ با رتبه ۲۹۷ حدود ۳ میلیون توکن MATIC در میان افت بازار خریداری کرده است. در ۱۷ ژانویه، یک نهنگ دیگر اتریوم ۲.۳ میلیون به دارایی خود اضافه کرد و یک نهنگ ناشناس ۳.۸ میلیون MATIC را از بایننس خارج کرد. این معاملات معادل ۱۴.۶ میلیون دلار می‌باشد. علاوه بر این، ۱.۳ میلیون دلار FTX توسط یک نهنگ اتریوم با رتبه ۵۰۶ طی دو هفته پیش خریداری‌شده است.

مایک نووگراتز روی LUNA شرط‌بندی می‌کند

پیش‌ازاین، U.Today پوشش داد که LUNA یکی از دارایی‌های رمزنگاری است که سرمایه‌گذار مشهور و رئیس Galaxy Digital مایک نووگراتز روی آن شرط‌بندی کرده است. هنگامی‌که این رمز ارز در ماه دسامبر به بالاترین رقم خود یعنی ۱۰۰ دلار رسید، او یک خال‌کوبی از این رمز ارز را انجام داد تا همان‌طور که قبلاً قول داده بود جشن بگیرد. بر اساس داده‌های WhaleStats، توکن شیبا اینو در حال حاضر بزرگ‌ترین توکن باارزش دلاری است که در اختیار ۱۰۰۰ نهنگ برتر اتریوم است. آن‌ها ۲.۶ میلیارد دلار از آن را در اختیاردارند و توکن FTX در رتبه دوم قرار دارد. نهنگ‌ها دارای ۱.۵ میلیارد دلار FTX هستند که ۱۴.۶۹ درصد از پرتفوی آن‌ها را تشکیل می‌دهد.

 

منبع: U.today

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=70821

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی