توسعه دهندگان SHIB در حال کار بر روی مکانیسم های جدید توکن سوزی هستند

توسعه دهندگان SHIB در حال کار بر روی مکانیسم های جدید توکن سوزی هستند

به گفته صاحب یکی از مشاغلی که به طور فعال SHIB را می سوزاند، مکانیسم های جدید بیشتری برای سوزاندن شیبا اینو معرفی خواهند شد. در همین حال، در آخر هفته، تقریباً ۱۱۰ میلیون SHIB سوزانده شده است و عرضه در گردش همچنان رو به کاهش است.

“مکانیسم های توکن سوزی معرفی خواهند شد”
استیون کوپر، مالک شرکت لیبل رمزارزی Bigger Entertainment که جشن های توکن سوزی SHIB را به طور منظم برگزار می‌کند، در طی یک بحث اخیر در توییتر اشاره کرد که توسعه‌دهندگان SHIB در حال کار بر روی ایجاد مکانیسم‌های جدیدی هستند که راه‌های بیشتری را برای سوزاندن SHIB ایجاد می‌کند. در این توییت، کوپر جامعه را تشویق کرد تا برای جشن توکن سوزی بعدی در ۱۴ فوریه بلیت بخرند. این پول برای خرید رمزارزهای شیبا اینو که در روز ولنتاین سوزانده می‌شوند، خرج می‌شود.

تقریباً ۱۱۰ میلیون SHIB در آخر هفته سوزانده شد
حساب کاربری @shibburn در توییتر گزارش داده است که در آخر هفته، نزدیک به ۱۱۰ میلیون شیبا اینو به یک کیف پول مرده منتقل شده است که هرگز از آن خرج یا برداشت نمی شود. طبق اطلاعات وب‌سایتی که اخیراً ساخته شده است و تراکنش‌های توکن سوزی SHIB را در etherscan ردیابی می‌کند، در ۲۴ ساعت گذشته، در مجموع ۱۸،۳۴۰،۴۴۷ SHIB از بین رفته است.در ۱۹ ژانویه ، U.Today پوشش داد که ۲/۵ میلیارد SHIB از اول دسامبر تا به حال توسط جامعه سوزانده شده است.

منبع: u.today

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=69432

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی