امکان اجرای نود کاردانو در رایانه های شخصی پایین رده فراهم شد

شرکت Input Output Global، تیم توسعه دهنده نرم افزاری بلاکچین کاردانو، نسخه جدید نرم افزار Daedalus را برای فعالان با تجربه جامعه ADA منتشر می کند.

عملکردی مناسب حتی با رم ۸ گیگابایتی

طبق اعلام رسمی که توسط IOG در حساب های رسمی رسانه های اجتماعی و وبلاگ اصلی خود شرکت به اشتراک گذاشته شده است، نرم افزار گره آن، Daedalus Flight 4.8.0، سرانجام منتشر شده است.
نسخه جدید به طور کامل از ورژن ۱.۳۳.۰ نود کاردانو پشتیبانی می کند. همچنین، طراحی آن شامل ویژگی همگام سازی مجدد خودکار است و بهینه سازی عملکرد قابل توجهی را به ارمغان می آورد. همچنین، این نسخه برای فعال کردن سیستم در حین اجرای گره کاردانو طراحی شده است. با این پیشرفت، عملکرد نود کاردانو در رایانه هایی که از رم هایی کمتر از ۱۶ گیگابایت استفاده می کنند، نیاز به حافظه کمتری خواهد داشت.Daedalus Flight نه تنها یک نوع نرم افزار است، بلکه برنامه ای است که به علاقه مندان کاردانو اجازه می دهد تا عملکردهای جدید پروتکل را قبل از انتشار عمومی آزمایش کنند.

مراقب کلاهبرداران باشید

نرم افزار Daedalus Flight را فقط باید از وب سایت رسمی Daedaluswallet.io دانلود کنید. این نرم افزار فول نود فقط بر روی رایانه های شخصی مبتنی بر ویندوز، لینوکس و MacOS قابل اجرا است.Daedalus نسخه موبایلی برای اندروید و iOS ندارد. بنابراین، تمام تبلیغاتی که برای افراد علاقه‌مند به اجرای یک گره کاردانو در تلفن همراه هستند، ارسال می شود، قطعا کلاهبرداری‌ هستند. همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شده بود، در سال ۲۰۲۱، کلاهبرداران نسخه جعلی Daedalus را به عنوان “کیف پول Cardano Light” برای دستگاه های تلفن همراه در بازارهای دیجیتال به کار بردند.

منبع: U.today

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=69652

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی