تحلیل تکنیکال سولانا

تحلیل تکنیکال سولانا

رمزارز سولانا در چهار روز گذشته با اصلاح ۳۶ درصدی به زیر ناحیه تقاضای روزانه خود که از ۱۱۵.۵۱ دلار الی ۱۴۴.۷۰ دلار متغیر است ، کاهش یافت. همچنین این روند نزولی منجر به تبدیل سطح حمایت هفتگی در ۱۳۵.۷۱ دلار به یک سطح مقاومتی شد. با توجه به اینکه سولانا در حدود سطح ۹۱.۸۲ دلاری معامله می شود ، احتمال زیادی وجود دارد که این روند نزولی تداوم یابد. در این صورت ، SOL با افت حداقل ۱۵ درصدی به ناحیه تقاضای روزانه میرسد ، ناحیه ای که از ۶۵.۹۱ دلار الی ۷۸.۷۶ دلار امتداد می یابد. این روند نزولی می تواند ادامه یابد و به جای سقوط ۱۵ درصدی ، منجر به کاهش ۲۶ درصدی قیمت شود که طی آن ، SOL  مرز پایینی ناحیه تقاضای مذکور را مورد امتحان قرار می دهد. با توجه به اینکه خرس ها و گاوها در این سطوح ممکن است به توافق برسند ، روند خرسی قیمت سولانا به احتمال زیاد متوقف می شود.

SOLPERP 2022 01 24 08 33 33 637785902199008362 300x170 - تحلیل تکنیکال سولانا(SOL)؛ دوشنبه 4 بهمنDismiss
نمودار ۱ روزه جفت ارز SOL/USDT

از سوی دیگر ، جهش SOL از ناحیه تقاضای روزانه، از ۶۵.۹۱ دلار الی ۷۸.۷۶ دلار  ، منطقی به نظر میرسد. با این حال ، روند صعودی حاصل شده موقت است مگر اینکه سولانا از ناحیه تقاضای ۱۱۵.۵۱ دلار الی ۱۴۴.۷۰ دلار ، با موفقیت عبور کند و به روند خرسی بازار پایان دهد.

تنها با بسته شدن کندلی روزانه در بالای ۱۴۴.۷۰ دلار ،سناریوی خرسی باطل خواهد شد. در چنین شرایطی ،قیمت سولانا می تواند در مسیر رشد به سمت میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه در ۱۶۰.۹۷ دلار قرار گیرد.

منبع: fxstreet

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=69851

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی