فراری در حال بررسی فناوری بلاکچین و NFTها است

فراری در حال بررسی فناوری بلاکچین و NFTها است

مدیر اجرایی فراری -Benedetto Vigna- معتقد است که صنعت بلاک چین و NFT جایگاه‌هایی هستند که «شایسته توجه هستند». به‌این‌ترتیب، مدیر اجرایی اشاره کرد که سازنده خودروهای اسپرت لوکس ممکن است در آینده به تلاش‌های خود درزمینهٔ ارزهای دیجیتال ادامه دهد.

بلاک چین و NFT می‌توانند برای ما جالب باشند

بندتو ویگنا، مدیرعامل فراری، ضمن تشریح نتایج سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۱، اظهار داشت که این شرکت در آینده بردنیای وب ۳ تمرکز خواهد کرد. ما روابط خود را با شرکای تکنولوژیکی پیشرو مانند Amazon Web Services در ولز تقویت می‌کنیم تا در خط مقدم فناوری‌های دیجیتال و وب ۳.۰ باشیم. مدیر ارشد اجرایی اضافه کرد که فناوری بلاک چین، Web3 و NFT ها حوزه‌های جالبی برای فراری هستند. ویگنا خاطرنشان کرد: این‌ها می‌توانند به توسعه آینده برند و تقویت موقعیت آن به‌عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه خود کمک کنند من فکر می‌کنم همان‌طور که گفتیم، مهم است که بررسی کنیم و ببینیم چگونه فناوری های جدید می‌توانند به برند ما کمک کنند. مطمئناً، فناوری‌های دیجیتال، فناوری‌های وب ۳.۰ که آن‌ها از بلاک چین و NFT استفاده می‌کنند، حوزه‌ای است که می‌تواند برای ما جالب باشد و شایسته توجه است. مدیرعامل شرکت اذعان کرد که صنعت ارزهای دیجیتال با سرعت زیادی در حال پیشرفت است. او همچنین اشاره کرد که برخی از رقبای فراری قبلاً وارد فضای دارایی دیجیتال شده‌اند، به این معنی که «The Prancing Horse» باید همین کار را انجام دهد تا بتواند از رقبا پیشی کند.

NFT های فراری

این سازنده خودروهای اسپورت ایتالیایی اولین گام‌های خود را در دنیای کریپتو در پایان سال ۲۰۲۱ برداشت. در آن زمان، با شرکت فناوری سوئیسی – Velas Network AG – برای ایجاد توکن‌های غیرقابل تعویض برای طرفداران خود شریک شد. اقلام کلکسیونی دیجیتال از مارس ۲۰۲۲ برای خرید در دسترس خواهند بود. Mattia Binotto – مدیرکل و مدیر تیم Scuderia Ferrari – ولاس را نهادی توصیف کرد که نوآوری و عملکرد را ویژگی اصلی محصولات و خدمات فناوری پیشرفته می‌کند. فرهاد شاگولیاموف – مدیرعامل سازمان سوئیسی – گفت که همکاری با فراری یک اقدام طبیعی است زیرا این برند ایتالیایی نماد برتری  است. به‌عنوان بخشی از این توافقنامه، ولاس همچنین عنوان حامی مالی سری فراری اسپورت، سری تک برند «The Prancing Horse» و تیم Esports که در مسابقات قهرمانی فرمول یک شرکت خواهد کرد.

 

منبع:cryptopotato

نویسنده:ساناز داودی

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=71865

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی