دلایل نزدیک شدن بیت کوین به منطقه خرید!

بیت کوین برای نخستین بار از ماه نوامبر به میانگین 50 روزه افزایش یافت

بیت کوین امروز ، دوشنبه، برای نخستین بار در بیش از دو ماه به بالای میانگین متحرک ۵۰ روزه خود رشد کرد. با توجه به قرارگیری این مرز تکنیکال ۵۰ روزه در حدود ۴۲۸۱۰ دلار ،بزرگ‌ترین رمز ارز بازار با رشد ۳ درصدی نسبت به آن ، به سطح ۴۲۹۵۶ دلاری افزایش یافت. این روند صعودی که بیشترین افزایش بیت کوین از ماه اکتبر محسوب می‌شود ، در روز جمعه آغاز شد و آن را به بالای سطح مهم ۴۰۰۰۰ دلاری رساند و در آخر هفته نیز در بالای آن تثبیت شد. ویجی آیار، مدیرعامل صرافی رمز ارز Luno درآسیا-اقیانوسیه عنوان کرد: “بیت کوین در چند روز گذشته از چندین سطوح کلیدی عبور کرده است که طی آن ، خط روند نزولی آن شکسته شد ، این حاکی از نشانه‌هایی از احساسات گاوی در بازار است. اما این روند صعودی توسط ۵۰-DMA محدود مانده است. ازاین‌رو ،بیت کوین نیازمند تثبیت در بالای آن است. توقف بعدی BTC در ناحیه ۴۶۰۰۰ الی ۴۷۰۰۰ دلار است.

screenshot www.bnnbloomberg.ca 2022.02.07 12 23 53 300x169 - بیت کوین برای نخستین بار از ماه نوامبر به میانگین 50 روزه افزایش یافت

روند صعودی بیت کوین به بالای مرز تکنیکال مذکور در میان گزارش اشتغال بهتر از انتظارات ایالات‌متحده ادامه می‌یابد. این روند صعودی روز جمعه بلافاصله پس از گزارش درآمد قدرتمند غول تجارت الکترونیک آمازون دات کام آغاز شد. همبستگی رمزارزها در ماه‌های اخیر با دارایی‌های پر ریسک قابل‌ملاحظه بوده است، این در حالی است که S&P 500 و نزدک ۱۰۰ روز جمعه به ترتیب ۰.۵ درصد و ۱.۳ درصد افزایش یافتند. بنا بر بیانیه مارک نیوتن از شرکت تحقیقات مالی فانداسترت، با رشد بزرگ‌ترین رمز ارز بازار و اتریوم در روز جمعه، مجموعه‌ای از پوزیشن های معاملاتی شورت لیکوئید شدند. ادامه روند صعودی با توجه به این روند صعودی تکنیکال، در هفته‌های آینده می‌تواند تداوم یابد. سطوح ۴۵۰۰۰ دلار و سپس ۵۱۱۰۰ دلار، تارگت های گاوی ابتدایی بیت کوین در این مسیر هستند. سایر رمزارزهای برتر از قبیل اتر و سولانا نیز کمی افزایش یافتند. بر اساس پلتفرم رمز ارزی CoinGecko، در ۲۴ ساعت گذشته XRP(+8.1 درصد)، دوج کوین (+۷.۴ درصد) و شیبا اینو (+۲۶ درصد) توجهات را به خود جلب کردند.

منبع:bnnbloomberg.ca

نویسنده:ساناز داودی

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=72032

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی