دلایل نزدیک شدن بیت کوین به منطقه خرید!

دلایل نزدیک شدن بیت کوین به منطقه خرید!

لارنس مک‌دونالد، یکی از مشارکت‌کنندگان CNBC و بنیانگذار بیر ترپز ریپورت  اشاره کرد که یک بیت‌کوین اکنون معادل ۲۰ اونس شمش است که نسبت به اوج ۳۷ اونسی که در ماه آگوست ثبت شد، کاهش قابل‌توجهی دارد.

بیتکوین 14 - دلایل نزدیک شدن بیت کوین به منطقه خرید!

بیتکوین 14 - دلایل نزدیک شدن بیت کوین به منطقه خرید!

مک دونالد معتقد است زمانی که نسبت XBT/XAU به ۱۵ اونس برسد، این ارز دیجیتال پرچمدار در منطقه خرید قرار خواهد گرفت. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، شاخص قدرت نسبی  نیز در حال مشاهده شرایط فروش بیش از حد در نمودار هفتگی بیت کوین است که اکنون به زیر ۴۰ رسیده است. اوایل دیروز، بیت کوین به سطح ۳۷۰۰۰ دلار سقوط کرد و روند نزولی خود را گسترش داد. مایک نووگراتز، مدیر عامل گلکسی دیجیتال اخیراً در توئیتی اعلام کرد از آنجایی که ارزهای دیجیتال همزمان با بازار سهام ایالات متحده ترید می شوند، تحت فشار باقی خواهند ماند. همبستگی بین نزدک و بیت کوین اخیراً به بالاترین حد خود رسیده است. تریدر، جاش اولشویچ توئیت کرده است که بیت کوین برای اولین بار از زمان شروع همه‌گیری کرونا، وارد ابر هفتگی ایچیموکو شده است، که به نظر او نشانه‌ای دردسرساز برای گاوها است.

بیتکوین 13 - دلایل نزدیک شدن بیت کوین به منطقه خرید!

بیتکوین 13 - دلایل نزدیک شدن بیت کوین به منطقه خرید!

کیتی استاکتون از فیرلید استراتژیز اخیراً اشاره کرده است که ۳۷۳۶۱ دلار به عنوان یک سطح حمایتی اصلی برای بیت کوین عمل می کند. اگر کریپتوکارنسی پرچمدار به زیر قیمت فوق الذکر سقوط کند، احتمالاً تا سطح ۳۰۰۰۰ دلار سقوط خواهد کرد. این تحلیلگر بر این باور است که بیت کوین می تواند برای مدت کوتاهی به زیر سطح حمایت قبل از مرحله بهبود سقوط کند. به گفته استاکتون، شکست در بازیابی شتاب صعودی برای آلت کوین ها نوید خوبی نخواهد داشت.

منبع: u.today

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=69550

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی