هشدار جیم کرامر برای خریداران Dogecoin!

هشدار جیم کرامر برای خریداران Dogecoin!

جیم کرامر، انتخاب کننده محبوب سهام، در توئیت اخیر خود هشداری جدی درباره دوج کوین صادر کرده است و ادعا می کند که بزرگترین میم کوین، یک اوراق بهادار ثبت نشده است.

کرامر - هشدار جیم کرامر برای خریداران Dogecoin!

کرامر - هشدار جیم کرامر برای خریداران Dogecoin!

به نظر می رسد کرامر پیشنهاد می کند که تنها هدف میم کوین ها، کسب درآمد برای صرافی های ارزهای دیجیتال است. این ستاره CNBC از دنبال کنندگانش خواست تا در برخورد با این ارز دیجیتال سگ احتیاط کنند. در پاسخ، بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin، به کرامر توصیه کرد که درباره بلاک چین بیشتر بیاموزد، و اظهار داشت که Dogecoin تحت هاوی تست کیفیت ندارد. زیرا یک ارز دیجیتال اثبات کار است که شبیه بیت کوین میباشد.

دوجکوین 2 - هشدار جیم کرامر برای خریداران Dogecoin!

دوجکوین 2 - هشدار جیم کرامر برای خریداران Dogecoin!

این اولین بار نیست که میزبان قدیمی «Mad Money» به Dogecoin کنایه میزند. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، کرامر حتی در اوج شور و هیجان در اواخر آوریل، این ارز دیجیتال را نادیده گرفت. در ماه اکتبر، او گفت که تا زمانی که خریداران متوجه خطرات مربوط به ارزهای دیجیتال شده باشند، حدس و گمان روی ارزهای دیجیتال خوب است: “تا زمانی که احتمال بسیار واقعی را که کل پرونده سرمایه گذاری برای کریپتو، احمقانه است، از نعمت من برای حدس زدن در مورد آن برخوردار هستید.” کرامر اعتراف کرد که بیت‌کوین و اتریوم را خریده است. زیرا «روی روان‌شناسی جمعیت قمار می‌کند». دوج کوین در سال ۲۰۲۱  به دلیل رالی عظیم خود که تا حدی توسط توئیت های بی وقفه ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا انجام شد، تبدیل به موضوع مورد بحث شد. این حباب در نهایت، در اوایل ماه می پس از پخش گسترده میزبانی ماسک در «Saturday Night Live» ظاهر شد. علیرغم سقوط ۸۰ درصدی از اوج رکورد خود، این میم کوین به دلیل حمایت مستمر ماسک و یک جامعه پر جنب و جوش، همچنان سرپا باقی مانده است. در اوایل ژانویه امسال، برخی از کالاهای تسلا با Dogecoin قابل خریداری شدند.

منبع: u.today

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=69449

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی