یک ماینر با استفاده از یک دستگاه مبتنی بر USB کوچک، 215 هزار دلار بیت کوین به دست آورد

یک ماینر با استفاده از یک دستگاه مبتنی بر USB کوچک، 215 هزار دلار بیت کوین به دست آورد

افراد به دستگاه‌های استخراج کوچک مبتنی بر USB روی آورده‌اند و برخی به موفقیت بزرگ رسیده‌اند. محبوبیت این ماینر‌های کوچک در حال افزایش است و استخرهای استخراج منفرد برای پاسخگویی به تعداد فزاینده افرادی که به استخراج بیت کوین بازمی‌گردند، رشد کرده‌اند. بر اساس یک رسانه سخت‌افزار کامپیوتر، Tom’s Hardware، یک ماینر اخیراً یک بلوک را با یک دستگاه حل کرده است که دارای نرخ هش تقریباً ۸.۳ TH/s بود. این پاداش بیش از ۲۱۵۰۰۰ دلار بیت کوین به همراه داشت .استخر solo.ckpool.org که «۲% کارمزد استخراج بیت کوین انفرادی ناشناس برای همه» را ارائه می‌کند، در ۲۴ ژانویه ،برد بزرگ را برای این ماینر کوچک گزارش کرد

 

dr - یک ماینر دیگر با استفاده از یک دستگاه مبتنی بر USB کوچک، به تنهایی 215 هزار دلار بیت کوین به دست آورد

دستگاههای استخراج کوچک

بااین‌حال، یافتن این دستگاه‌های استخراج USB کوچک دشوار است. موجودی محدود است اگرچه در صورت خوش‌شانسی می‌توان آن‌ها را در فروشگاه‌های خرده‌فروشی مانند eBay و Amazon به قیمت چند صد دلار یافت. به گزارش Tom’s، این ماینر انفرادی غیرعادی دکلی داشت که با یک‌دهم نرخ هش ۸۶ TH/s آن کار می‌کرد. جهت مقایسه، Bitmain اخیراً اعلام کرده است، Antminer S19 Pro+ Hyd دارای نرخ هش ۱۹۸ TH/s است و قیمت آن بیش از ۱۴۰۰۰ دلار است. این اولین بار نیست که فردی در Solo CK Pool به موفقیتی بزرگ می‌رسد. در ۱۱ ژانویه، یک ماینر انفرادی با دکل ۱۲۰ TH/s به طلای دیجیتال رسید، یک بلوک جدید اضافه کرد و پاداشی بیش از ۲۷۰۰۰۰ دلار از ۶.۲۵ BTC در آن زمان به دست آورد. یکی دیگر از ماینرهای انفرادی که از ۱۱۶ TH/s استفاده می‌کرد نیز موفق شد یک بلوک معتبر پیدا کند و چند روز بعد بیش از ۲۶۰۰۰۰ دلار دریافت کند. در آن زمان، دکتر کان کولیواس، مدیر Solo CK Pool، گفت که این‌یک رویداد غیرمنتظره نیست و هیچ مشکلی در اثبات کار یا شبکه بیت کوین وجود ندارد، قبل از اینکه اضافه کند:« سرویس ماینینگ انفرادی من راهی مخفی برای حل سریع‌تر بلوک‌ها ندارد. با ماینینگ کافی ماینرها، یک نفر درنهایت یک بلوک را حل می‌کند و می‌تواند یک ماینر با هراندازه‌ای باشد.»

 

 

dr2 - یک ماینر دیگر با استفاده از یک دستگاه مبتنی بر USB کوچک، به تنهایی 215 هزار دلار بیت کوین به دست آورد

dr3 1 - یک ماینر دیگر با استفاده از یک دستگاه مبتنی بر USB کوچک، به تنهایی 215 هزار دلار بیت کوین به دست آورد

در اوایل این ماه، CryptoPotato گزارش داد که Block جک دورسی (Square سابق) در حال راه‌اندازی یک سیستم باز استخراج بیت کوین است.

برنده جایزه بلوک اتریوم

بیت کوین تنها میوه نیست، چراکه استخراج اتریوم همچنان می‌تواند برای افراد سودآور باشد. هفته گذشته یک ماینر واحد ETH به ۱۶۸ اتریوم دست‌یافت که تقریباً معادل ۵۴۰۰۰۰ دلار در آن زمان بود.ماینر در یک استخر استخراج انفرادی ETH بود که حدود ۱.۵ TH/s تولید می‌کرد، اما این فرد فقط به‌طور متوسط ​​​​۲.۲۵ GH /s کمک می‌کرد.

 

منبع:cryptopotato

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=70400

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی