نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها

نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها

همین چند روز پیش بود که پس از حرکت تهاجمی گاوها و تلاش برای جبران ضررهای هفته قبل، ارز دیجیتال اول بازار به بالاترین سطح هفتگی خود در ۴۴۵۰۰ دلار رسید. هرچند در این مرحله خرس ها به بازی بازگشتند و اجازه افزایش بیشتر را ندادند. پس از آن، بیت کوین به سرعت شروع به کاهش کرد و در عرض چند ساعت افتی ۲۵۰۰ دلاری را تجربه نمود و برای سومین بار ظرف کمتر از هفت روز به زیر ۴۲۰۰۰ دلار رسید. پس از آن، این دارایی واکنش خوبی نشان داد و این بار بیش از ۱۰۰۰ دلار جهش کرد و تراز ۴۳۰۰۰ دلار را پس گرفت. در ساعات بعدی بعد از چند افت و خیز دیگر در نهایت به ۴۴۰۰۰ دلار نزدیک شد، اما این بار هم نتوانست مدت زیادی در این سطح دوام بیاورد و بار دیگر تا حدود ۴۳۰۰۰ دلار ریزش کرد. ارزش بازار این ارز اکنون بالای ۸۰۰ میلیارد دلار است.

جهش ۸ درصدی کاردانو

اکثر آلتکوین های دارای ارزش بازار زیاد در تایم فریم روزانه وضعیت نسبتاً آرامی داشته اند. اتریوم پس از یک افزایش جزئی ۲۴ ساعته، همچنان تراز ۳۳۰۰ دلار را حفظ کرده است. بایننس کوین دیروز به ۵۰۰ دلار رسید اما اکنون درست زیر این خط قرار دارد. سولانا، پولکادات، اوالانچ و ترا همگی دستاوردهای چشمگیرتری داشته اند. ولی کاردانو که برنده اصلی امروز در بین آلتکوین های بزرگ است، از دیروز حدود ۸ درصد جهش کرده و اکنون با قیمتی بالای ۱.۳۵ دلار معامله می شود.

بازار26 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (26 دی)

بازار26 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (26 دی)

در مقابل، دو میم کوین بزرگ بیشترین افت قیمت را شاهد بوده اند. پس از فرو کشیدن هیاهوی ایجاد شده به خاطر تبلیغات روز جمعه مبنی بر پذیرش DOGE توسط تسلا، قیمت این ارز ۵ درصد دیگر کاهش یافت. شیبا اینو نیز در یک روز کمی بیش از ۱ درصد کاهش داشته است. افزایش بیشتر قیمت در رمزارزهایی مثل Fantom (12%)، Secret (10%)، Spell Token (8%)، Osmosis (6.5%)، Economi (6%)  مشهود است. ارزش بازار ارزهای دیجیتال هم اکنون نزدیک به ۲.۱ تریلیون دلار و سهم بیت کوین از آن ۳۹.۴% است.

منبع: cryptopotato

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=68688

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی