رشد سختی شبکه بیت کوین در بحبوحه نوسانات قیمت!

رشد سختی شبکه بیت کوین در بحبوحه نوسانات قیمت!

شبکه بیت‌کوین سختی استخراج جدیدی را به میزان ۲۶.۶۴۳ تریلیون با میانگین نرخ هش ۱۹۰.۷۱ اگزاهش در ثانیه ثبت کرده است که نشان‌دهنده حمایت قوی جامعه با وجود بازار نزولی در حال انجام است. mسختی شبکه بیت کوین، توسط قدرت محاسباتی کلی تعیین می شود که به سختی در تأیید تراکنش ها و استخراج بیت کوین مرتبط است. همانطور که در داده‌های blockchain.com نشان می‌دهد، سختی شبکه بین ماه می و جولای ۲۰۲۱ به دلایل مختلف از جمله ممنوعیت استخراج رمزارز از چین، کاهش یافت.

بیتکوین 17 - رشد سختی شبکه بیت کوین در بحبوحه نوسانات قیمت!

بیتکوین 17 - رشد سختی شبکه بیت کوین در بحبوحه نوسانات قیمت!

با این حال، زمانی که ماینرهای آواره در کشورهای دیگر فعالیت خود را از سر گرفتند، مشکل شبکه از آگوست ۲۰۲۱ بهبود زیادی را شاهد بود. در نتیجه،شبکه BTC رکورد ۲۶.۶۴۳ تریلیون را ثبت کرد. داده‌های BTC.com تخمین می‌زند که این شبکه با رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در ۱۲ روز آینده، با مشکل شبکه ۲۶.۷۰ تریلیون، به رشد خود ادامه خواهد داد.

بیتکوین 18 - رشد سختی شبکه بیت کوین در بحبوحه نوسانات قیمت!

بیتکوین 18 - رشد سختی شبکه بیت کوین در بحبوحه نوسانات قیمت!

 F2Pool با استخراج ۸۸ بلاک BTC، بیشترین سهم را در نرخ هش داشته است و پس از آن Poolin با ۷۶ بلاک قرار دارد. از دیروز، میانگین کارمزد هر تراکنش تقریباً ۱.۵۸ دلار است، ارزشی که از نظر تاریخی در آوریل ۲۰۲۱ به ۶۲.۷۸ دلار رسیده بود. علی‌رغم فشار فدرال برای سیاست‌های پولی سخت‌تر در مورد ارزهای دیجیتال، مایک مک‌گلون، استراتژیست کالای بلومبرگ، پیشنهاد می‌کند که بیت‌کوین شانسی برای برتری دارد زیرا سرمایه‌گذاران ارزش آن را به عنوان یک دارایی ذخیره دیجیتال تشخیص می‌دهند. همانطور که Cointelegraph گزارش داد، مک گلون معتقد است که بیت کوین در موقعیتی منحصر به فرد برای عملکرد بهتر، در محیطی است که کاهش محرک، معمولاً برای دارایی های ریسک منفی در نظر گرفته می شود: “کریپتوها در میان مخاطرات و حدس و گمان ها در صدر قرار دارند. اگر دارایی های ریسکی کاهش یابد، به مبارزه با تورم فدرال رزرو کمک می کند. بیت کوین با تبدیل شدن به یک دارایی ذخیره جهانی، ممکن است ذینفع اصلی در این داستان باشد.”

منبع: cointelegraph

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=69746

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی