برنامه ریزی برای راه اندازی توکن بومی Axie Infinity به نام RON!

برنامه ریزی برای راه اندازی توکن بومی Axie Infinity به نام RON!

شبکه رونین، یک زنجیره جانبی شبیه اتریوم است که قرار است فاز بعدی پیشرفت اکسی اینفینیتی را سوپرشارژ کند. اکنون به انتشار عمومی دارایی بومی خود، RON نزدیک‌تر شده است.

“تاریخ هدف” برای RON تنظیم شده است

با توجه به توئیتی که تیم Ronin Network در حساب رسمی خود به اشتراک گذاشته است، سرانجام، توسعه دهندگان در مورد تاریخ راه اندازی RON به عنوان توکن این شبکه تصمیم گرفتند.

RON 1 - برنامه ریزی برای راه اندازی توکن بومی Axie Infinity به نام RON!

RON 1 - برنامه ریزی برای راه اندازی توکن بومی Axie Infinity به نام RON!

در همان زمان، تاریخ ممکن است تغییر کند. زیرا برخی از قطعات طراحی آن هنوز “در حال حرکت هستند”. جفری زیرلین، یکی از بنیانگذاران و رهبر رشد Axie Infinity، یک ایردراپ منحصر به فرد را برای معرفی توکن RON به علاقه مندان به گیم فای راه اندازی کرد. او به دنبال کنندگان خود اطمینان داد که انتشار عمومی RON در کارتها است.  “برندگان پس از راه اندازی RON، به زودی اعلام خواهند شد.” جامعه بزرگ و پرشور Axie Infinity منتظر انتشار RON میباشد. این دارایی جدید برای پاداش دادن به “کشاورزان بازدهی” که قصد دارند به پروتکل دیفای Ronin، کاتانا به عنوان ارائه دهندگان نقدینگی بپیوندند، استفاده خواهد شد.

Axie Infinity و Ronin Network

ترونگ نگوین ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل اسکای میویس ، خالق Axie Infinity، در یک وایت پیپر تاکید کرد که Ronin Network، در مورد رشد، مقیاس بندی و تکامل خواهد بود: “ما در مورد امکاناتی که Ronin به ارمغان می آورد بسیار هیجان زده هستیم. اگرچه Ronin هنوز در مرحله اولیه است، اما به طور مداوم در طول سال‌ها تکامل می‌یابد تا به روح و اخلاق بازی‌های بلاک چین خدمت کند. از جنبه فنی، ما همچنین به دنبال راه حل های مختلف برای تقویت و مقیاس پذیری بیشتر Ronin هستیم. به عنوان مثال، zKSyncs امیدوارکننده به نظر می رسد، اما ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا آماده تولید شود، به خصوص برای NFT ها و بازی ها.” همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، Axie Infinity یکی از برجسته‌ترین پروتکل‌های ۲۰۲۱  GameFi است. در ۵ اکتبر، ۱۵۲ میلیون دلار در دور سری جمع آوری سرمایه B خود به دست آورد.این دور توسط آندرسن هورویتز، پارادایم و اکسل رهبری شد، در حالی که اف تی ایکس ، سامسونگ و استاندارد کریپتو نیز از Sky Mavis در تلاش‌های جمع‌آوری سرمایه حمایت کردند. شبکه Ronin به همراه خود Axie Infinity، بازی Project K و پروتکل Katana DeFi، پروژه های اولویت‌دار برای اکوسیستم Sky Mavis است.

منبع: u.today

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=69708

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی