بازار رمزارزها در 22 خرداد

حمایت ۲۹،۰۰۰ تا ۳۰،۰۰۰ دلاری بیت کوین در حال از دست رفتن است

حمایت ۲۹،۰۰۰ تا ۳۰،۰۰۰ دلاری بیت کوین در حال از دست رفتن است

بر اساس داده‌های IntoTheBlock، بیت کوین احتمالاً در حال از دست دادن حمایت باقی‌مانده بین سطوح قیمتی ۲۹،۰۰۰ تا ۳۰،۰۰۰ دلار است. In/Out of the Money Around the Price نشان می‌دهد که مقاومت ۳۰،۰۰۰ دلاری به‌آرامی از حمایتی که در حدود ۲۹،۰۰۰ دلار می‌بینیم پیشی می‌گیرد.

در ۲۵ می، معامله گران حداقل ۸۶۰،۰۰۰ بیت کوین باقیمت ۲۹،۰۰۰ دلار در اختیار داشتند. امروز، خرس‌ها بیش از نیمی از این ارزش را تصاحب کردند و معامله گران اکنون تنها با ۳۶۰،۰۰۰ بیت کوین باقی‌مانده‌اند که این سطح را نگه می‌دارند.

علاوه بر از دست رفتن این حمایت، می‌توانیم شاهد افزایش شدید مقاومت در حدود ۳۰،۰۰۰ دلار باشیم. درحالی‌که حجم موجود در قیمت ذکرشده تنها یک روز پیش تقریباً ۴۰۰،۰۰۰ بیت کوین بود، در حال حاضر به ۹۰۰،۰۰۰ رسیده و در حال رشد است.

اندیکاتور IOMAP نمایشی از اوردربوک ها نیست، بلکه نموداری است که حجم و سودآوری معامله‌گرانی را نشان می‌دهد که دارایی را باقیمت مشخصی وارد کرده‌اند. زمانی که قیمت به زیر یک مقدار معین می‌رسد، به مقاومت تبدیل می‌شود، زیرا فعالان بازار تمایل دارند رمزارزهای خود را که قبلاً در ضرر بوده سربه‌سر بفروشند.

درحالی‌که شاخص‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهند که بیت‌کوین در حال آماده شدن برای ریزش جدیدی است، اما تحلیل‌های تکنیکالی هیچ تغییری در رفتار بازار نشان نمی‌دهد زیرا بیت‌کوین همچنان با نوسان بسیار کم در کانال ۲۸،۶۶۵ تا ۳۱،۱۴۹ دلاری که در ماه می شکل‌گرفته است، حرکت می‌کند.

متأسفانه، سقوط ناشی از مشکلات موجود در زنجیره Beacon اتریوم، وحشت را در بازار نزولی ایجاد کرد، اما درواقع باعث تحرکات منفی قابل‌توجهی در دارایی‌هایی مانند بیت کوین نشده است.

در زمان انتشار این مقاله، بیت کوین باقیمت ۲۸،۸۱۶ دلاری معامله می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته ۲/۵ درصد افت داشته است.
منبع: u.today

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=77741

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی