افت سولانا، آوالانچ و ApeCoin در بحبوحه ریزش جدید بازار

افت سولانا، آوالانچ و ApeCoin در بحبوحه ریزش جدید بازار

افت سولانا، آوالانچ و ApeCoin در بحبوحه ریزش جدید بازار

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، ریزش بازار ارزهای دیجیتال در اوایل پنجشنبه سرعت گرفت و اتریوم و سایر آلت‌کوین‌ ها زیان بیشتری نسبت به بیت‌کوین متحمل شدند. با ادامه کاهش ارزش دارایی‌های مختلف، اکثر آلت‌کوین‌ ها از ۳ تا ۱۵ درصد زیان دیدند. برترین کوین‌های DeFi، حریم خصوصی و Web3 نیز متحمل ضررهای قابل‌توجهی شده‌اند و قیمت Apecoin نیز بیش از ۱۰ درصد در ۲۴ ساعت گذشته کاهش‌یافته است.
در میان این فشار فروش، بیت کوین بالاتر از سطح حمایت مهم ۲۸،۰۰۰ دلار باقی‌مانده و کاهش کمتری را نسبت به آلت کوین‌ها داشته است. باقیمت فعلی ۲۸،۲۰۰ دلاری، بیت کوین متحمل ضرر ۴/۱۳ درصدی شده است. چندین استیبل کوین وابسته به دلار، ازجمله تترنیز با افتی ناچیز، باقیمت ۰/۹۹ دلاری معامله می‌شوند.

پروژه‌های لایه ۱ برتر، سولانا و Avalanche – که توسط برخی “قاتلان اتریوم” نامیده می‌شوند – درنتیجه این رکود زیان‌های زیادی را تجربه کرده‌اند.

قیمت توکن SOL از سولانا، احتمالاً بزرگ‌ترین رقیب اتریوم به دلیل تراکنش‌های سریع و کم‌هزینه‌اش، در ریزش امروز به ۴۳/۱۰ دلار کاهش‌یافته است که آن را ۸۳/۲۳ درصد کمتر از ۶ نوامبر ۲۰۲۱ ، زمانی که به بالاترین قیمت ۲۶۰ دلاری رسید، قرار می‌دهد.

در اواخر سال ۲۰۲۱، سولانا و سایر شبکه‌های مشابه لایه ۱ با رشد روایت قاتل اتریوم، در کنار کانسپت های رو به رشدی مانند متاورس، موردتوجه قرار گرفتند. سولانا در زمان انتشار این مقاله باقیمت ۴۳/۶۱ دلار معامله می‌شد که ۹/۸۳ درصد در ۲۴ ساعت گذشته و ۱۴/۵۷ درصد در هفته گذشته کاهش داشته است.

Avalanche، پانزدهمین ارز دیجیتال بزرگ ازنظر ارزش بازار و چهارمین شبکه بزرگ ازنظر ارزش کل قفل‌شده در DeFi، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴/۵ درصد افت داشته است. AVAX در حال حاضر باقیمت ۲۳/۹۸ دلار معامله می‌شود که ۱۷/۸۷ درصد نسبت به بالاترین قیمت خود در هفته گذشته و ۸۳/۴۵ درصد نسبت به بالاترین رقم تاریخی خود یعنی ۱۴۶ دلار در نوامبر ۲۰۲۱ کاهش‌یافته است.

ApeCoin، توکن ایجادشده برای اکوسیستم Bored Ape Yacht Club نیز ارزش خود را ازدست‌داده و در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰/۳۶ درصد کاهش‌یافته و به قیمت فعلی تقریباً ۶/۵۲ دلاری رسیده است. ApeCoin در هفته گذشته ۱۴/۲۶۵ درصد کاهش داشته است و از زمان آغاز به کار خود در ماه مارس، زمانی که نزدیک به ۴۰ دلار معامله می‌شد، ۸۵ درصد افت داشته است.

به‌طورکلی، ارزش بازار کریپتو در ۲۴ ساعت گذشته با ۳/۷۵ درصد کاهش به ۱/۲۱ تریلیون دلار رسیده است، درحالی‌که قیمت اتریوم، پلتفرم غالب برای NFT ها و برنامه‌های غیرمتمرکز، تقریباً ۷/۳۵ درصد کاهش‌یافته و به ۱۷۶۹ دلار رسیده است.
منبع: u.today

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=77744

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی