مک دونالد به درخواست ایلان ماسک برای پذیرش Dogecoin پاسخ می دهد

مک دونالد به درخواست ایلان ماسک برای پذیرش Dogecoin پاسخ می دهد

غول فست فود مک دونالد پس از عدم پاسخگویی به مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک، با واکنش‌های منفی مواجه شده است. همان‌طور که U.Today گزارش داد، این میلیاردر از شرکت مستقر در شیکاگو درخواست کرد که Dogecoin را بپذیرد. در مقابل، او قول داده است که Happy Meal آن را در تلویزیون بخورد. به نظر می‌رسد مک دونالد با انتشار توییتی مبنی بر اینکه اگر تسلا «Grimacecoin» را بپذیرد، Dogecoin را می‌پذیرد، از این پیشنهاد عقب‌نشینی کرده است. نام این ارز دیجیتال ساخته‌شده از گریمیس الهام گرفته‌شده است، موجودی بنفش شبیه انسان که در اوایل دهه ۱۹۷۰ در تبلیغات مک دونالد ظاهر شد. در ابتدا قرار بود شخصیتی بداخلاق با چهار دست باشد که میلک شیک بچه‌ها را می‌دزدد. بااین‌حال، روی برگلد، افسر خلاق مک‌دونالد، به مجله QSR گفت که «گریمیس شیطانی» شکست‌خورده است زیرا برای بچه‌ها زیادی ترسناک بود. تنها چند دقیقه پس از توییت مک دونالد، شخصی یک توکن واقعی به نام “Grimacecoin” را در زنجیره هوشمند بایننس ایجاد کرد که بیش از ۲۶۱۰۰۰٪ در عرض چند ساعت قبل از حذف قسمت بزرگ از سود آن، پامپ شد.

tc - مک دونالد به درخواست ایلان ماسک برای پذیرش Dogecoin پاسخ می دهد

tc2 - مک دونالد به درخواست ایلان ماسک برای پذیرش Dogecoin پاسخ می دهد

به دلیل راحتی ورود، BSC به کانونی برای پروژه های پامپ و دامپ سریع تبدیل شده است، به همین دلیل است که سرمایه گذاران باید احتیاط کنند.

یک فرصت از دست رفته

جامعه Dogecoin تا حد زیادی از پاسخ ناراضی بود. بسیاری به این واقعیت اشاره کردند که تیم بازاریابی شرکت بیش از ۱۰ ساعت طول کشید تا چنین پیشنهادی ارائه دهد.

mctwt2 - مک دونالد به درخواست ایلان ماسک برای پذیرش Dogecoin پاسخ می دهد

بیلی مارکوس، یکی از بنیان‌گذاران Dogecoin اظهار داشت که توییت Grimacecoin نمونه‌ی بارزی است که چگونه می‌توان یک‌چیز خنده‌دار را غیر خنده‌دار کرد. گلوبر کونتسوتو که سال گذشته به‌عنوان یک «میلیونر دوج کوین» خود خوانده تیتر خبرها شد، در توییتی نوشت که رستوران‌های زنجیره‌ای جهان «فرصتی باورنکردنی را به خاطر یک شوخی وحشتناک ازدست‌داده است»

منبع:u.today

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=70440

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی