مارکت OpenSea به پشتیبانی احتمالی شبکه سولانا و کیف پول فانتوم اشاره می کند!

مارکت OpenSea به پشتیبانی احتمالی شبکه سولانا و کیف پول فانتوم اشاره می کند!

بر اساس اسکرین شات های ارسال‌شده توسط کریپتو بلاگر، جین منچون ونگ، بزرگ‌ترین بازار توکن های غیرقابل تعویض (NFT)، اپن سی، احتمالاً پشتیبانی شبکه سولانا را اضافه می‌کند.

پتانسیل سبقت گرفتن سولانا

ادغام شبکه جدید در OpenSea، به‌احتمال‌زیاد توسط مهندسی معکوس پلتفرم پیدا شد که به Wong اجازه می‌دهد ویژگی اتصال مخفی کیف پول را کشف کند و به کاربران امکان می‌دهد با فانتوم به پلتفرم متصل شوند.

 

 

سولانا 6 - مارکت OpenSea به پشتیبانی احتمالی شبکه سولانا و کیف پول فانتوم اشاره می کند!

درحالی‌که OpenSea به‌طور رسمی پشتیبانی Solana را تائید یا تکذیب نکرده است، حساب‌رسمی توییتر این پلتفرم نظری را در زیر پست Wong با تگ کردن او و حساب‌رسمی کیف پول فانتوم، منتشر کرده است.

اتریوم غالب است

کاربران در بازار عمدتاً از اتریوم هم برای فروش و هم برای خرید توکن های غیرقابل تعویض استفاده می‌کنند؛ اما به دلیل افزایش بار روی شبکه و افزایش هزینه‌ها، محبوبیت اتریوم به‌عنوان شبکه اصلی NFT از زمان افزایش محبوبیت این صنعت در سپتامبر ۲۰۲۱، به میزان قابل‌توجهی کاهش یافت. Solana جایگزین اصلی برای اکثریت پروژه‌های مرتبط با NFT، ازجمله گیم فای (GameFi)، متاورس ها و مجموعه‌های معمولی شد. نقطه اصلی سولانا، کارمزدهای نسبتاً پایین و پردازش سریع‌تر تراکنش‌ها است. همان‌طور که قبلاً توسط U.Today گزارش‌شده بود، اگرچه شبکه Solana درواقع می‌تواند تعداد بیشتری از تراکنش‌های پردازش‌شده را در هر ثانیه بر روی کاغذ ارائه دهد، شبکه در چند هفته اول سال جدید با مشکلاتی در پردازش و زمان آپدیت مواجه بود. به‌طورکلی در مورد OpenSea و صنعت NFT، بازار دومین انرژی خود را در آغاز سال جدید گرفت؛ زیرا حجم معاملات در OpenSea در ژانویه به ۳.۸ میلیارد دلار افزایش یافت که از رکورد ۳.۴ میلیارد دلاری سپتامبر ۲۰۲۱ فراتر رفت. باوجود وضعیت جهانی ارزه‌ای دیجیتال، حجم روزانه در این بازار همچنان بالاست.

 

منبع: u.today

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=70456

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی