شیبا اینو، دوجکوین، سولانا و سایر رمزارزها، زیان دو رقمی ثبت کردند

نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها

روزهای اخیر برای رمزارز اول بازار، روزهای تلخی بوده است. قیمت بیت کوین با یک پامپ ناگهانی به بالاترین سطح چند روزه خود یعنی ۴۳۵۰۰ دلار رسید. ولی شرایط به یکباره تغییر کرد. قیمت این رمزارز شروع به کاهش کرد و با سقوطی شارپی تا مرز ۳۸ هزار دلار رسید. این پایین ترین سطح قیمت از اوایل آگوست تاکنون بود. هرچند این اتفاق نوعی اصلاح عمیق بود ولی خرس ها فشار خود بر بازار را زیاد کردند و در نتیجه، یک افت ۴۰۰۰ دلاری دیگر قیمت را تا حدود ۳۴۰۰۰ دلار پایین کشید و به این ترتیب، پایین ترین سطح قیمت از اواخر جولای به ثبت رسید. البته، از آن زمان به بعد، بیت کوین حدود ۲۰۰۰ دلار بهبود یافته و اکنون در حدود ۳۶۰۰۰ دلار ایستاده است. ارزش بازار این ارز در حال حاضر زیر ۷۰۰ میلیارد دلار است.

بهبود چشمگیر آلتکوین ها

 آلتکوین‌ها نیز با افت شدید قیمتی که از خود نشان دادند وضعیت به مراتب بدتری را نسبت به بیت کوین تجربه کردند. ولی در حال حاضر، شرایط اکثر آنها در بازه روزانه خوب است. اتریوم طی دو روز تقریباً ۱۰۰۰ دلار کاهش یافت و به ۲۳۰۰ دلار رسید. با این حال، اکنون بیش از ۲۰۰ دلار از ارزش از دست رفته را بازیافته و به بالای ۲۵۰۰ دلار رسیده است. ریپل و سولانا هم دستاوردهای مشابهی داشته اند.

بازار3 1 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (3 بهمن)

بازار3 1 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (3 بهمن)

از سوی دیگر، بایننس کوین، کاردانو، پولکادات، دوج کوین و MATIC هر کدام حدود ۱۰ درصد بهبود یافته اند. در این میان، ترا (۲۰%)، اوالانچ (۱۳%) و شیبااینو (۲۱%) در تایم فریم روزانه عملکرد بهتری داشته اند. در نهایت، ارزش بازار ارزهای دیجیتال نسبت به پایین ترین سطح دیروز ۱۳۰ میلیارد دلار افزایش یافته و اکنون نزدیک به ۱.۷ تریلیون دلار رسیده است.

منبع: cryptopotato

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=69767

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی