نگاهی به وضعیت بازار امروز رمزارزها

نگاهی به وضعیت بازار امروز رمزارزها

سقوط مجدد بیتکوین به زیر ۴۲ هزار دلار

دهم فوریه، بیتکوین صعود چشمگیری را آغاز کرد و به بالاترین قیمت پنج هفته‌ اخیر خود در محدوده ی ۴۶۰۰۰ دلار رسید. این صعود پس از انتشار اخبار مربوط به ثبت رکورد ۴۰ ساله نرخ تورم ایالات متحده، موجب بروز نوسانات زیادی در بازار شد. در حالی که گاوها برای حمله ای دیگر آماده می شدند، خرس ها به بازی بازگشتند و مسیر حرکت بیتکوین را تغییر دادند. در نتیجه این اقدام، در عرض چند ساعت، BTC حدود ۳۰۰۰ دلار کاهش یافت. با وجود بهبودی نسبی، رمز ارز اول بازار به مسیر کاهشی خود ادامه داد و برای اولین بار طی هفته ی گذشته به زیر ۴۲۰۰۰ دلار سقوط کرد. بیتکوین هم اکنون درست بالای این خط قرار گرفته است و ارزش بازار آن در حدود ۸۰۰ میلیارد دلار است.

باز هم آلتکوین ها قرمزپوش شدند

کوین های جایگزین هم که هفته گذشته افزایش قابل توجهی را ثبت کردند، امروز همگی به رنگ قرمز درآمدند. روز پنجشنبه اتریوم بالای ۳۲۰۰ دلار معامله شد، اما پس از افت ۲ درصدی، از دیروز تا کنون به زیر ۲۹۰۰ دلار رسیده است. بایننس کوین با درصد مشابهی ریزش به زیر ۴۰۰ دلار رسیده است. ریپل که دیروز مهم ترین برنده بازار محسوب می شد، بیش از ۵ درصد از ازرش خود را از دست داده و اکنون به زیر ۰.۸ دلار رسیده است.

بازار25 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (25 بهمن)

کاردانو، سولانا، ترا، پولکادات، اوالانچ، CRO و MATIC نیز در مقیاس روزانه مقداری کاهش داشته اند. ولی کاهش بیشتر قیمت امروز را میتوان در رمزارزهایی مثل Helium (-12%), Oasis Network (-11%), Quant (-9%), Flow (-8%) مشاهده کرد. ارزش بازار ارزهای دیجیتال نیز با حدود ۴۰ میلیارد دلار افت در یک روز به کمتر از ۱.۹ تریلیون دلار کاهش یافته است.

منبع: cryptopotato

نویسنده: آذر کردزنگنه

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=72742

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی