نگاهی به وضعیت بازار امروز رمزارزها

نگاهی به وضعیت بازار امروز رمزارزها

با کاهش تنش های مابین روسیه و اوکراین، اکثر رمزارزها روز سه شنبه افزایش یافتند. این روند اصلاح صعودی امروز نیز ادامه یافت و در نتیجه آن، بخش زیادی از بازار همچنان در منطقه سبز قرار دارند. ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه روز سه‌شنبه در کنفرانس خبری اظهار داشت، آماده است برای کاهش تنش‌ها بر سر اوکراین با غرب به مذاکره بنشیند. علاوه بر این روسیه تصمیم دارد بخشی از نیروهای خود را از مناطق نظامی هم مرز با اوکراین خارج کند. بدین ترتیب، ارزش بازار سهام و ارزهای رمزنگاری شده افزایش یافته و از قیمت پناهگاه های امن سنتی مانند طلا و دلار آمریکا در ۲۴ ساعت گذشته کاسته شد. وضعیت بیتکوین طی یک روز گذشته تغییر چندان زیادی نداشته و با رشد ۱.۲۰ درصدی هنوز بالاتر از تراز ۴۴۰۰۰ دلار قرار دارد. ارزش بازار این رمزارز نیز هم اکنون ۸۳۶.۳۹۶ میلیارد دلار می باشد. با این وجود، حجم معاملات در بازار نقدی بیتکوین نسبت به جهش های قبلی قیمت در روزهای ۴ و ۱۰ فوریه در سطوح پایین تری باقی مانده است. این امر می تواند به محدود شدن افزایش احتمالی قیمت در حدود ۴۶۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ دلار اشاره کند.

آخرین قیمت ها

  • بیتکوین(BTC) : 44130 دلار، ۱.۱۹+%
  • اتر(ETH) : 3140 دلار، ۳.۷۸+%
  • شاخص S&P 500: 4471 دلار، ۱.۵۸+%
  • طلا: ۱۸۵۵ دلار در هر اونس، ۰.۶۷-%
  • بازده ده ساله خزانه داری: ۲.۰۴%

رمزارزهای جایگزین در رالی اخیر، از رهبر خود پیشی گرفتند، که این امر بیانگر افزایش دگر باره ی حس ریسک پذیری در میان معامله‌گران رمزارزی است. اتر (ETH) در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۴ درصد افزایش یافته و اکنون با قیمت ۳۱۴۱ دلار معامله می شود. بایننس کوین، ریپل، کاردانو، سولانا و ترا همگی با رشد مشابه حدود ۲ درصد، امروز به رنگ سبز دیده می شوند. در میان ۱۰ ارز برتر بازار، اوالانچ با رشد ۱۲.۸۰ درصدی عملکردی متمایز و چشمگیر نسبت به سایرین از خود نشان داده است. در حال حاضر، AVAX با قیمت ۹۴.۹۲ دلار ترید می شود.

بازار27 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (27 بهمن)

نوسانات بیشتر را می توان در رمزارزهای کوچکتری مثل دیسنترالند (۱۰.۷۳%)، اکسی اینفینیتی (۱۱.۵۵%)، نئو (۱۰.۷۲%) و تتافیول (۱۲.۳۶%) مشاهده کرد. رمزارز رالی (RLY) با جهش ۲۸.۳ درصدی خود برنده امروز بوده و اکنون با قیمت ۰.۳۰۰۱ دلار در حال ترید شدن است. در مقابل، DCR (1.90-%)، XYM (1.15-%)، MINA (4.17-%) و QNT (0.05-%) چند نمونه از آلتکوین های قرمزپوش امروز هستند. ارزش تجمعی بازار ارزهای رمزنگاری شده امروز ۲.۰۸۱ تریلیون دلار بوده و سهم بیت کوین از آن، ۴۰.۲۲ درصد است.

منبع: coindesk

نویسنده: آذر کردزنگنه

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=72891

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی