3.3 میلیارد دلار کوین توسط نهنگ های بیتکوین در زمان افت بازار انباشته شد

به گفته Santiment، اصلاح ۲۰ درصدی بازار رمزارز باعث شد اکثریت بازار کریپتو متحمل ضررهای عمده شود، اما در حالی که برخی از معامله گران کوچکتر از ضررهای مالی خود رنج می برند، برخی دیگر از این فرصت برای خرید بیتکوین و سایر دارایی ها با تخفیف استفاده کردند. بر اساس شاخص‌های احساسات اجتماعی مانند شاخص ترس و طمع، بازگشت به بالای ۵۰۰۰۰ دلار، حرکتی غیرمنتظره از سوی اکثر هولدرها بود، اما معامله‌گران و سرمایه‌گذاران بزرگ با موفقیت قدرت خرید کافی برای قرار دادن بیتکوین بالاتر از منطقه حمایت قوی را فراهم کردند.

داده های شاخص

بر اساس این شاخص، دامپ بزرگ کوین در آخر هفته زمانی رخ داد که فروش بزرگ در بازار به تازگی آغاز شده بود و دوره انباشت محلی جدید با کاهش قیمت به زیر ۴۵۰۰۰ دلار ظاهر شد که باعث بهبود سریع به ۴۹۰۰۰ دلار شد.

sant - نهنگ های بیت کوین در طول این افت بازار، 3.3 میلیارد دلار کوین انباشت کردند

sant - نهنگ های بیت کوین در طول این افت بازار، 3.3 میلیارد دلار کوین انباشت کردند

مرحله دیگری از سود گرفتن بین پایان اکتبر و اوایل نوامبر مشاهده شد، زمانی که قیمت بیتکوین در محدوده رِنج معامله و با صعودهای ناموفق متعددی روبرو شد. پس از پایان دوره توزیع در ابتدای نوامبر، معامله گران دارایی های خود را بیشتر به فروش گذاشتند و بیتکوین تقریباً ۱۵ درصد از ارزش خود را در کمتر از دو هفته از دست داد. پس از آن که نهنگ های خرد قبل از آخر هفته حدود ۱۰۰۰۰۰ کوین را عرضه کردند، این فروش تشدید شد.

بازیابی در بازار

زمانی که کیف پول هایی که از ۱۰۰ تا ۱۰۰۰۰ بیتکوین دارند، موجودی خود را دوباره خریدند، بازار با بهبودی مواجه شد و تقریباً به طور کامل آنها را به سطح قبل از دامپ بازگرداند.

chrt - نهنگ های بیت کوین در طول این افت بازار، 3.3 میلیارد دلار کوین انباشت کردند

chrt - نهنگ های بیت کوین در طول این افت بازار، 3.3 میلیارد دلار کوین انباشت کردند

علاوه بر اینکه نهنگ‌ها نظر خود را در مورد حرکت‌های آینده بیتکوین تغییر می‌دهند، احساسات و شاخص‌های بازار نشان می‌دهند که بیتکوین در منطقه «اشباع فروش» معامله می‌شود، که نشان می‌دهد قبل از انجام هر حرکت مهم تری، دارایی‌ها باید آرام شوند.

منبع:u.today

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=64660

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی