تحلیل تکنیکال امروز سولانا (SOL)

تحلیل تکنیکال امروز سولانا (SOL)

روز شنبه رمزارز سولانا (SOL)، در نزدیکی سطوح قیمتی بالاتر ،بلاتکلیف به نظر می رسید. خریداران در قیمت ۸۸ دلار روی این آلت کوین سرمایه گذاری کردند و انباشت SOL همچنان در نزدیکی این ناحیه تقاضا ادامه دارد. بنابراین، به دنبال احساسات گاوی امیدوار کننده، قیمت به نزدیکی سطح ۱۱۵.۰ دلاری  افزایش یافت. 

قیمت SOL در محدوده سقف های قیمتی دو هفته گذشته خود تحت فشار است

طبق نمودار روزانه، شکل گیری کندل های دوجی روز پنجشنبه به دنبال عقب نشینی گاوها در نزدیکی سطوح بالاتر حاکی از آن است، سرمایه‌گذاران سولانا حاضر نیستند به راحتی از این رمزارز دست بکشند. از این رو، SOL بار دیگر به سمت سطوح قیمت بالاتر پیش رفته است. چنین سطح هایی در معاملات این رمزارز نقش حائز اهمیتی را ایفا می کنند و ادامه روند صعودی قیمت منوط به تثبیت سولانا در بالای سطح ۱۲۰ دلاری است.

SOL1 300x144 - تحلیل تکنیکال سولانا (SOL)؛ یک شنبه 17 بهمن

شاخص (RSI) در نزدیکی ۴۷ جای دارد. یعنی مسیر صعودی SOL همچنان با مشکل روبه رو است. قیمت SOL از نوامبر تقریباً ۶۰٪ کاهش یافته و آخرین بار در آگوست سطح ۸۰.۰۰ دلاری را مورد امتحان قرار داده است. با توجه به پرایس اکشن فعلی سولانا، قیمت می تواند در ماه فوریه به بالای ۱۴۱.۱۹ دلار صعود کند که در مجموع، SOL از قیمت فعلی خود، ۱۶ درصد رشد می کند. سپس، فعالان بازار می توانند سولانا را به محدوده مقاومت افقی در ۱۷۵ دلاری برسانند. گفتنی است این شبکه پلتفرم پرداخت غیرمتمرکز با نام سولانا پی (Solana Pay)، راه‌اندازی کرده است. بر اساس اظهارات کارشناسان، این پلتفرم در کانون توجهات بازار قرار خواهد گرفت. بسیاری پیش بینی می کنند که سولانا پی، تراکنش ها را در عرض چند ثانیه پردازش خواهد کرد. از سوی دیگر، چنانچه قیمت SOL به زیر سقف هفتگی خود کاهش یابد، تمامی استدلال‌های گاوی مذکور باطل خواهند شد. ادامه روند نزولی و کاهش قیمت به زیر ناحیه حمایتی پیشین در نزدیکی ۸۰.۰ دلار، فشار فروش جدیدی را محتمل خواهد کرد.

منبع:coingape

نویسنده: آذر کردزنگنه

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=71932

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی