بیش از 100 میلیون XRP با افزایش ۱۵/۵ درصدی قیمت جابجایی شده است

بیش از 100 میلیون XRP با افزایش ۱۵/۵ درصدی قیمت جابجایی شده است

ردیاب Whale Alert چندین انتقال بزرگ ریپل به ارزش بیش از ۱۲۱ میلیون XRP را شناسایی کرده که توسط صرافی‌های رمزارزی انجام گرفته است. با وجود این، تنها طی پنج ساعت گذشته ۱۰۰ میلیون XRP جابجا شد. در همین حال، هشتمین رمزارز بزرگ، XRP، رشد قابل توجهی (معادل ۱۵/۵٪) را در ۲۴ ساعت گذشته نشان داده است و در زمان نوشتن این مقاله با قیمت ۰/۷۷۳۹ دلار معامله می شود. افزایش قیمت این رمزارز از ۱۰ رمزارز برتر دیگر از جمله بیتکوین نیز پیشی گرفت. با افزایش قیمت XRP، به نظر می رسد علاقه به این رمزارز نیز رو به افزایش است. به طور کلی، قیمت XRP بیش از ۳۰ درصد از روز جمعه، با احتساب رشد امروز، افزایش یافته است.

2022 02 07 18 27 24 100 Million XRP Wired as Coins Price Spikes 15.5 - جابجایی بیش از 100 میلیون XRP با افزایش ۱۵/۵ درصدی قیمت آن

با افزایش قیمت، ۱۲۱ میلیون XRP توسط صرافی ها جابه جا شد
این مقدار XRP به ارزش بیش از ۹۰ میلیون دلار در سه تراکنش به اندازه ۸۰ میلیون، ۲۰ میلیون و ۲۱ میلیون کوین جابجا شد. تراکنش ۸۰ میلیونی فقط کمی بیش از دو ساعت پیش بین کیف پول های داخلی یک صرافی پیشرو در کره جنوبی به نام Bithumb انجام شده است. کمی بیش از پنج ساعت پیش تراکنش ۲۰ میلیونی انجام شد. بخش سوم از صرافی Bitstamp به پلتفرم BitGo منتقل شد که خدمات نگهداری رمزارز را به موسسات مالی ارائه می‌دهد و شریک ریپل است. سال پیش، BitGo توسط صندوق سرمایه گذاری رمزارزی Galaxy Digital خریداری شد.

منبع: u.today

نویسنده: آذر کردزنگنه

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=72083

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی