ایلان ماسک: دوجکوین می تواند در آینده به عنوان عامل پرداخت در ایستگاه های شارژ تسلا مورد استفاده قرار گیرد

ایلان ماسک: دوجکوین می تواند در آینده به عنوان عامل پرداخت در ایستگاه های شارژ تسلا مورد استفاده قرار گیرد

ایلان ماسک مدیر اجرایی تسلا، در توئیت اخیر خود، دیدگاه خود را اینگونه به اشتراک گذاشت: در آینده ایستگاه‌های شارژ تسلا می‌توانند Dogecoin را به عنوان پرداخت بپذیرند.

ایلان ماسک: “البته می توانید با دوج نیز پرداخت کنید”

ماسک رایان زهوری (Ryan Zohoury)، بنیانگذار کنسول تسلا، این میلیاردر را در پست خود درباره ایستگاه های شارژ تسلا که اخیرا در سانتا مونیکا افتتاح شده است، تگ کرده بود، پاسخ داد. زهوری در توئیتی نوشت این ایستگاه ها به محض باز شدن پر شده اند و عکسی برای تایید گفته های خود منتشر کرده است. ماسک در پاسخ اعلام کر، تسلا در نظر دارد “یک تئاتر و رستوران پیشرفته در هالیوود” را نیز افتتاح کند. به گفته ماسک، مردم می‌توانند تمام این موارد را با دوجکوین پرداخت کنند.

Screenshot 2022 02 19 at 12 56 49 MuskDOGETesla 00 webp WEBP Image 537 × 783 pixels — Scaled 82 205x300 - به گفته ایلان ماسک در آینده دوج می تواند به عنوان پرداخت در ایستگاه های شارژ تسلا استفاده شود

تسلا دوج می‌پذیرد، SpaceX پرداخت‌ با دوجکوین را آزمایش می کند

در دسامبر ۲۰۲۱، غول تولیدکننده خودروهای الکتریکی، آزمایش‌های پرداخت با دوجکوین را با فروش برخی از کالاهای خود آغاز کرده است. اکنون، به نظر می رسد که اسپیس ایکس نیز در حال آزمایش پرداخت با دوج است، زیرا دوج کوین اخیراً در اوایل این هفته در پایگاه داده SpaceX مشاهده شده است. گذشته از این، به تازگی ایلان ماسک شخصا متذکر شد، در آینده ممکن است Starlink و SpaceX پرداخت‌های دوجکوین را بپذیرند.

منبع: U.today

نویسنده: آذر کردزنگنه

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=73133

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی