معرفی پروژه Bloktopia

بازار ارزهای دیجیتال، طی سال‌های گذشته با رشد بسیار زیادی همراه بوده است و توانسته است مؤسسه‌های سرمایه‌گذاری زیادی را به‌سوی خود جذب کند. در سال ۲۰۲۰، افزایش محبوبیت بیت‌کوین و رشد قیمت آن باعث شد تا خیلی سریع‌تر از گذشته به‌عنوان یک شیوه پرداخت در سطح جهانی مورد قبول شرکت‌های بزرگ قرار بگیرد. از طرفی شیوع ویروس کرونا هم دلیلی برای روی‌آوردن بسیاری از سازمان‌ها به فناوری بلاکچین بوده است. همچنین با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط سازمان‌های تحقیقاتی، انتظار می‌رود که صنعت جهان‌مجازی (Metaverse) در دو حوزه واقعیت مجازی (VR) و NFTها با رشد چشم‌گیری همراه شوند؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی شده است که ارزش بازار این صنعت تا سال ۲۰۲۵ به ۲۸۰ میلیارد دلار هم برسد.

معرفی پروژه Bloktopia | کریپتالین ₿ |

«بلاک‌توپیا» (Bloktopia) نام یک آسمان‌خراش واقعیت مجازی است که ۲۱ طبقه دارد. این آسمان‌خراش به‌عنوان یک کانون مرکزی مجازی عمل می‌کند و پذیرای همه افراد با هر سطحی از تجربه در زمینه رمزارزها است. برای اولین‌بار کاربران به اطلاعات متنوعی در زمینه صنعت کریپتو دسترسی پیدا خواهند کرد. آن‌ها می‌توانند اطلاعات پایه در این زمینه را کسب کنند یا مشغول یادگیری مفاهیم تخصصی‌تر شوند. همچنین می‌توانند با مالکیت بخشی از این دنیای مجازی درآمد کسب کنند، کارهای تبلیغاتی انجام دهند، شبکه ارتباطی جدید خود ایجاد کنند، با دوستان خود بازی کنند و فعالیت‌های مختلف دیگری را انجام دهند.

بلاک‌توپیا همه کاربران خود را در یک محیط جذاب که شباهت زیادی به دنیای واقعی دارد، جمع می‌کند و یک تجربه بی‌نظیر از واقعیت مجازی (VR) را برای آن‌ها فراهم می‌کند.

معرفی پروژه Bloktopia | کریپتالین ₿ |

با توجه به بررسی‌هایی که توسط شرکت « Zion Market Research» صورت گرفته است، ارزش بازار برای صنعت واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) در سال ۲۰۱۸ برابر با ۲۶.۷ میلیارد دلار بوده است و با رشد روزافزون آن، انتظار می‌رود این مقدار در سال ۲۰۲۸ به ۸۱۴.۷ میلیارد دلار هم برسد. بلاک‌توپیا، با بهره‌گیری از فناوری‌های واقعیت مجازی و NFTها، امکان درآمدزایی از طریق انجام تبلیغات در یک دنیای مجازی را برای کاربران فراهم می‌کند. افرادی که به انجام بازی‌های واقعیت مجازی علاقه‌مند هستند می‌توانند همراه با دوستان خود بازی‌هایی را به‌صورت اول‌شخص و در یک فضای جدید تجربه کنند.

با استفاده از ابزارهای موجود در بلاک‌توپیا می‌توانید آثار هنری خود را بسازید، مناطق دیدنی خلق کنید، چالش‌های متعددی را طراحی کنید یا در رویدادهای مختلف شرکت کنید و جایزه بگیرید.

معرفی پروژه Bloktopia | کریپتالین ₿ |

در بلاک‌توپیا، عمل خرید یک ملک با عنوان «Reblok» شناخته می‌شود. کاربران پس از عرضه توکن‌های BLOK$ می‌توانند خرید خود را آغاز کنند. در واقع این املاک از دارایی‌های با ارزش موجود در بلاک‌توپیا به‌حساب می‌آیند. کاربران اختیار کامل آن‌ها را دارند و می‌توانند آن‌ها را با قیمت بالاتر، در بازار بفروشند یا حتی برای کسب درآمد، آن‌ها را اجاره دهند.

یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد برای سرمایه‌گذاران، تبلیغات است. بلاک‌توپیا با برندهای مختلفی همکاری می‌کند و به آن‌ها فرصت تبلیغ برندشان را در دنیای مجازی بلاک‌توپیا می‌دهد. کارمزدهای حاصل‌شده از طریق تبلیغات هم میان هولدرهای (Holders) توکن BLOK$ تقسیم می‌شود.

معرفی پروژه Bloktopia | کریپتالین ₿ |

توکن بومی بلاک‌توپیا با نماد BLOK نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید آن را در صرافی‌های متمرکز یا غیرمتمرکز تهیه کنید. همه توکن‌های BLOK$ که صرف خریداری املاک در این دنیای مجازی می‌شود، سوزانده می‌شود تا میزان عرضه کلی آن کاهش پیدا کند. از توکن BLOK$ همچنین برای خرید و فروش انواع آیتم‌ها در بازار NFT آن استفاده می‌شود؛ برای همین توکن BLOK$ در بلاک‌توپیا، با ارزش است و در واقع می‌توان آن را نیروی محرکه اکوسیستم بلاک‌توپیا دانست.

معرفی پروژه Bloktopia | کریپتالین ₿ |

در حال حاضر، توکن BLOK$ در صرافی‌های مختلفی لیست شده است و اگر قصد خرید و فروش آن را دارید، می‌توانید به یکی از صرافی‌های متمرکز Kucoin ،Gate.io یا OKEx مراجعه کنید. علاوه‌بر این معاملات این توکن نسبت به USDT و WMATIC در صرافی غیرمتمرکز Quickswap امکان پذیر است.

برای مطالعه بیشتر در مورد این پروژه و اطلاع از اخبار آن می‌توانید سایت رسمی و شبکه‌های اجتماعی بلاک‌توپیا را مشاهده کنید:

https://twitter.com/bloktopia

https://t.me/BloktopiaChat

 

معرفی پروژه Bloktopia | کریپتالین ₿ |معرفی پروژه Bloktopia | کریپتالین ₿ |معرفی پروژه Bloktopia | کریپتالین ₿ |

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=65152

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی