بیت کوین و سایر کریپتوها برای دومین هفته متوالی افزایش می یابند

بیت کوین و سایر کریپتوها برای دومین هفته متوالی افزایش می یابند

بیت کوین هفته گذشته را با ۵ درصد افزایش به پایان رساند و برای دومین هفته متوالی رشد کرد. حتی پس‌ازاینکه وزارت بازرگانی ایالات‌متحده روز پنجشنبه گزارش داد که تولید ناخالص داخلی ایالات‌متحده برای دومین سه‌ماهه متوالی کاهش‌یافته است، قیمت رمزارز نخست بازار افزایش یافت. به‌طورمعمول، اعلام کاهش GDP برای دو بازه سه‌ماهه متوالی تأکیدی قوی بر قرار گرفتن اقتصاد این کشور در یک رکود بزرگ می‌باشد.

در ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین با افت اندک ۰.۷۹ درصدی روبرو شده و اکنون باقیمت ۲۳۷۹۶ دلار معامله می‌شود. ارزش بازار این ارز نیز اکنون به حدود ۴۵۴.۳۸ میلیارد دلار می‌رسد. لازم به ذکر است که همبستگی ۳۰ روزه بین قیمت بیت کوین و شاخص‌های سهام در هفته گذشته تشدید شد و هر دو کلاس دارایی این هفته شاهد افزایش قابل قبولی بودند. برای مثال، شاخص S&P 500 روز جمعه ۱ درصد و میانگین صنعتی داوجونز ۰.۹ درصد رشد داشته‌اند. در همین حال، شاخص ترس و طمع در بازار کریپتو افزایش ملموسی را شاهد بوده و امروز عدد ۴۲ در منطقه ترس را نشان می‌دهد.

درحالی‌که معمولاً نمودارهای روزانه، استانداردی پیش‌فرض برای سرمایه‌گذاران هستند، بازه‌های زمانی طولانی‌تر گاهاً می‌توانند بینش بهتری نسبت به بازار ارائه دهند. به‌عنوان‌مثال، جدیدترین نمودار هفتگی BTC نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران نقطه ورود ثابتی را در ۲۰۰۰۰ دلار در نظر گرفته‌اند.

هم‌زمان با بیت کوین، آلتکوین ها نیز طی چند روز اخیر اصلاحات مثبتی را تجربه کرده‌اند ولی طی ۲۴ ساعت گذشته، غالباً با اندکی کاهش روبرو شده‌اند. برای مثال، اتریوم که طی یک هفته گذشته حدود ۸ درصد افزایش قیمت را شاهد بوده است، در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱ درصد از ارزش خود را ازدست‌داده و اکنون باقیمت ۱۷۰۵ دلار معامله می‌شود.

بایننس کوین که روند افزایشی خود را بی‌وقفه ادامه می‌دهد، از دیروز حدود ۴ درصد دیگر رشد کرده و اکنون باقیمت ۲۹۰ دلارترید می‌شود. ریپل (۲.۴۵-%)، کاردانو (۳.۰۲-%)، سولانا (۴.۲۸-%) و دوج کوین (۳.۲۴-%) سایر اعضای باشگاه ۱۰ ارز برتر بازار هستند که همگی به منطقه قرمز واردشده‌اند.

در همین زمان، اتریوم کلاسیک که با دستاورد رشد ۴۲ درصدی طی یک هفته در صدر برنده‌های بازار قرار داشت، ۱۱.۵۰% کاهش در تایم فریم روزانه را پشت سر گذاشته و اکنون در حدود ۳۹.۰۵ دلار ایستاده است. در مقابل، ICP با جهش ۱۳.۹۸ درصدی خود تا این لحظه، عملکرد خوبی نسبت به سایرین از خود نشان داده و باقیمت ۸.۵۲ دلار دست‌به‌دست می‌شود.

درنهایت، ارزش تجمعی بازار ارزهای رمزنگاری‌شده همچنان بالاتر از مارک ۱ تریلیون دلاری باقی‌مانده دامیننس بیت کوین به ۴۱.۵ درصد می‌رسد.

منبع: coindesk

 

  • برای اطلاع بیشتر از قیمت و مشاوره با شماره ۲۸۴۲۸۹۳۴ و ۷۷۶۱۶۹۵۴ تماس حاصل فرمایید.

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=104131

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی