شاخص ریسک ذخایر بیت کوین به پایین‌ترین حد خود رسیده است

فهرست

شاخص ریسک ذخایر بیت کوین به پایین‌ترین حد خود رسیده است

یکی دیگر از شاخص‌های کلیدی برای شبکه بیت کوین به پایین‌ترین سطح خود رسیده است، زیرا این دارایی نشانه‌های کمی از بازیابی و ریکاوری را نشان می‌دهد.

بر اساس تجزیه‌وتحلیل زنجیره‌ای از Glassnode، اندیکاتور ریسک ذخیره بیت کوین به پایین‌ترین حد خود رسیده است.
این شاخص از چرخه‌های بازار پیروی می‌کند که تعادل ریسک به ریوارد را نسبت به اطمینان و اعتقاد هولدرهای بلندمدت دنبال می‌کند.

در سطوح کنونی، حتی اعتماد هولدرها باعقیده بیشتر به نظر می‌رسد که در حال تزلزل است، زیرا از زمان بازار نزولی سال ۲۰۱۵ تا این حد پایین نبوده است. حتی در طول بازار نزولی و رویداد کاپیتولاسیون دسامبر، این شاخص در این لحظه به این سطوح پایین نرفته است.

این معیار توسط تحلیلگر محبوب رمزارز «Murad» موردتوجه قرار گرفت که آن را در ۱۰ ژوئیه منتشر کرد و اظهار داشت که «یا این شاخص شکسته شده است یا ما در محدوده زمانی بالا هستیم.»

شاخص ریسک ذخایر بیت کوین به پایین‌ترین حد خود رسیده است | کریپتالین ₿ |آیا بیت کوین هنوز تسلیم‌شده است؟

بازارهای بیت کوین تاکنون هرگز دچار رکود نشده‌اند و ممکن است در اواخر این ماه پس از دوچهارم ارقام منفی تولید ناخالص داخلی در ایالات‌متحده، رکودی اعلام شود. سایر معیارها مانند نسبت سود بلندمدت مصرف‌شده نیز به پایین‌ترین حد خود رسیده است که برای چندین سال مشاهده نشده است. این شاخص ارزش تحقق‌یافته تقسیم‌بر ارزش در ایجاد خروجی مصرف‌شده را اندازه‌گیری می‌کند. به‌عبارت‌دیگر، قیمت فروخته‌شده تقسیم‌بر قیمت خریداری‌شده است.

با توجه به نمودار، دارندگان بلندمدت همچنان در حال فروش هستند، حتی با زیان که نشان می‌دهد تسلیم در حال حاضر در حال وقوع است.

شاخص ریسک ذخایر بیت کوین به پایین‌ترین حد خود رسیده است | کریپتالین ₿ |

قیمت‌ها در حدود سه هفته گذشته محدود به منطقه رنج بوده‌اند و بین منطقه ۱۸۰۰۰ و ۲۲۰۰۰ دلاری که قیمت واقعی آن یا مبنای هزینه کل عرضه قرار دارد، در نوسان بوده است.
یک رویداد بزرگ کاپیتولاسیون احتمالاً قیمت‌ها را به حدود ۱۲۰۰۰ دلار کاهش می‌دهد که ۸۲ درصد کاهش مشابه با آنچه در دو بازار نزولی قبلی مشاهده شد، خواهد بود.
این می‌تواند با تعدادی از اعلامیه‌های منفی اقتصاد کلان در این ماه ازجمله شاخص قیمت مصرف‌کننده یا تورم ایالات‌متحده، افزایش بیشتر نرخ بهره فدرال رزرو یا شروع رکود تسریع شود.

منبع:beincrypto

 

  • برای اطلاع بیشتر از قیمت و مشاوره با شماره ۲۸۴۲۸۹۳۴ و ۷۷۶۱۶۹۵۴ تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=80046

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی