محمود گودرزی مدیرعامل شرکت بورس شد

پیش بینی بورس فردا سوم اسفند / نوسانات قیمت دلار روی بازار چه تاثیری می گذارد؟

اقتصادآنلاین – هانا پاکمند؛ بر اساس تحلیل کارشناسان، بازار این هفته همچنان معاملات متعادلی برای خود رقم خواهد زد. بنابراین بازار با شیب ملایمی در روند صعودی باقی خواهد ماند.

مجتبی دیبا، کارشناس و فعال بازار سرمایه در گفت‌وگو با اقتصاد آنلاین، روند شاخص کل را بررسی کرد و گفت: بورس امروز با کاهش فشار فروش حقیقی‌ها همراه شد. به نظر می‌رسد سهامداران با امید بیشتری در معاملات حضور داشتند و وضعیت به مراتب بهتری را برای بورس امروز رقم زدند. نهایتا بازار سرمایه پس از روزها خروج پول، امروز با ورود پول با ۴۷میلیارد تومانی به کار خود پایان داد.

وی بیان کرد: باتوجه به اینکه نشانه‌هایی از توافق در بازار این روزها وجود دارد به نظر می‌رسد روند صعودی صنایع منتفع همانند بانکی‌ها و خودرویی‌ها همچنان ادامه یابد. همچنین انتظار می‌رود با افت نرخ دلار، صنایع کوچک‌تر وضعیت بهتری نسبت به صنایع دلاری داشته باشند.

این کارشناس بازار سرمایه گفت: انتظار می‌رود در روزهای آینده رشد حجم معاملات نسبت به میانگین آن همچنان ادامه یابد و در ادامه چنین امری اقبال به بازار سرمایه باز خواهد گشت. در مجموع می‌توان گفت روند معاملات و شاخص کل در این هفته، روندی صعودی با شیب ملایم خواهد بود.

منبع خبر

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=73303

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی