بهترین کتاب مهندسی توزیع برق

اعضای جدید هیات مدیره توانیر منصوب شدند

سرویس صنعت برق نیوز: اعضای جدید هیات مدیره شرکت مادرتخصصی توانیر توسط علی اکبر معرفی و منصوب شدند. آرش کردی مدیرعامل فعلی توانیر که چند هفته قبل توسط وزیر نیرو به مدیرعاملی توانیر منصوب شده بود به عنوان رئیس هیات مدیره توانیر معرفی شد.

محمدصادق قاضی زاده رئیس سابق پژوهشگاه نیرو، مهران گلابکش معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی فعلی شرکت توانیر، محمد حسین ملاعلیا رئیس ستاد تحول صنایع ومعادن در زمان وزارت قبلی محرابیان در دوره احمدی نژاد و سید سعید سیدعلایی معاون سازمان بنادر و کشتیرانی بعنوان اعضای جدید هیات مدیره شرکت توانیر منصوب شدند.

شیوه انتصابات علی اکبر محرابیان در چندماه گذشته نشان می دهد وی تمایل دارد در تمامی نهادهای تصمیم گیر وزارت نیرو از افراد مورد اعتماد خودش استفاده نموده تا چشم و گوش وی در ان قسمت بوده و بتواند با نفوذ و توازن قدرت برنامه های خود را پیش ببرد.

پیش بینی می شود وی با همین رویکرد اعضای هیئت مدیره برق حرارتی و مدیریت شبکه برق ایران را نیز را به صورت ترکیبی از مدیران اجرائی و رفقای قبلی اش منصوب نماید. به نظر می رسد محرابیان با این رویکرد می خواهد از امکان ایجاد تبانی و یا عدم اجرای برنامه هایش جلوگیری کرده و با اطمینان بیشتری به سیاست هایش بپردازد. نتیجه این تصور، حضور افرادی بدون هیچ سابقه اجرایی مدیریتی در بخش های مختلف صنعت آب و برق شده است که حتی ممکن است مانع از انجام درست وظایف مدیران با سابقه شود..

منبع خبر

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=70902

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی