بهترین کتاب مهندسی توزیع برق

برپایی میز خدمت و ارتباط مردمی برق در ساختمان ستادی وزارت نیرو

[ad_1]

به گزارش برق نیوز، محمدرضا سید حسینی رییس اداره تشخیص و تعرفه منطقه برق بعثت تهران بزرگ در همین خصوص با بیان این که روزانه به طور میانگین ۲۵ تماس یا مراجعه حضوری را پاسخ می‌دهیم، خاطرنشان کرد: توجه به ضرورت آشنایی هرچه بیشتر شهروندان، کارکنان دستگاه‌های اجرایی و مراجعان به این نهاد‌ها و دستگاه‌های اداری با خدمات غیرحضوری قابل ارائه صنعت برق و راهنمایی شهروندان، میز خدمت و ارتباط مردمی برق در ساختمان ستادی وزارت نیرو برپا شده است.

سید حسینی با اشاره به این که در طول ساعت‌های اداری نسبت به پاسخگویی به تماس‌های و راهنمایی مراجعان اقدام می‌شود، افزود: ازهمه مناطق کشور با این دفتر تماس گرفته می‌شود و تا حد امکان نسبت به راهنمایی آنها، ارجاع درخواست‌ها به شرکت توزیع مربوطه در استان‌ها و… اقدام و هماهنگی لازم انجام می‌شود.

وی با بیان این که این میز خدمت و ارتباط مردمی با هماهنگی توانیر و توزیع برق تهران بزرگ راه اندازی شده است، اضافه کرد: مردم از سراسر کشور می‌توانند در صورت نیاز با شماره ۰۲۱۸۱۶۰۶۱۱۲ تماس حاصل نمایند، اما در استان‌ها نیز همواره شماره سراسری ۱۲۱ به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شهروندان است.

سیدحسینی در پاسخ به این پرسش که بیشترین حجم تماس‌ها و مراجعات در خصوص چه مواردی است، گفت: بیشتر تماس‌ها و پرسش‌ها از جنس عدم آشنایی نحوه دریافت خدمات برق است.

وی ادامه داد: راهنمایی نحوه نصب “اپلیکیشن برق من”، نحوه دریافت پیامکی صورتحساب برق مصرفی، درخواست انشعاب، گزارش مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز و… بیشترین میزان تماس‌ها را به خود اختصاص داده است.

سید حسینی ادامه داد: تماس‌ها و در خواست‌ها در صورت نیاز به دبیرخانه و شرکت توزیع برق استان مربوطه ارجاع و هماهنگی لازم به عمل می‌آید.

برپایه این گزارش، هموطنان در سراسر کشور می‌توانند با نصب نرم افزار”برق من” از تمامی خدمات عمومی مورد نیاز در حوزه برق، بدون مراجعه حضوری به ادارات برق و تنها از طریق تلفن همراه خود در هر زمان و از هر نقطه‌ای از کشور، بهره‌مند شوند.

[ad_2]

منبع خبر

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=72205

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی