بهترین کتاب مهندسی توزیع برق

برگزاری آماده باش تمرینی اکیپ‌های بحران توزیع برق استان تهران جهت مأموریت‌های برون استانی

به گزارش برق نیوز، مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در حاشیه تمرین آمادگی اکیپ‌های عملیاتی این شرکت گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان تهران از سوی شرکت توانیر به عنوان استان معین شش استان دیگر در سطح کشورتعیین شده است و در مواقع بحران و بروز حوادث غیر مترقبه وظیفه یاری رسانی و امداد به آن استان‌ها را بر عهده دارد.

حمید پدرام فر افزود: در آماده باش تمرینی، هدف ارزیابی اکیپ‌های اعزامی از نظر هوشیاری، سرعت، چابکی، تجهیزات خودرویی و فردی است و در این تمرین هفت اکیپ زبده از مناطق برق ملارد، ورامین، قرچک، رباط کریم، شهریار، دماوند و کهریزک معرفی شده اند.

در ادامه این برنامه معاون بهره برداری و دیسپاچینگ با حضور در محل آماده باش از نزدیک از کیفیت حضور و کمیت اکیپ‌ها و میزان آمادگی و روش رهبری و اقدامات دفتر مدیریت بحران بازدید کرد و گفت: وظیفه اکیپ‌های بحران تعمیر و اصلاح شبکه‌های هوایی، زمینی و پست‌ها با تمام تجهیزات مربوطه است.

یحیی شکری با اشاره به تجربیات سی ساله خود در بحران‌های مختلف افزود: تجهیزات خودرویی و فردی کامل در بحران‌ها بسیار حائز اهمیت است؛ بنابراین چک لیست مناسب باید در این خصوص تهیه شود.

وی تصریح کرد: گزینش زبده‌ترین کارگران و آموزش‌های تخصصی به آن‌ها نیز از دیگر مواردی است که باید به آن توجه شود.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت در پایان این برنامه تمرینی بر لحاظ کردن مولفه‌های انگیزشی برای اکیپ‌های درگیر در بحران‌ها تاکید کرد و از نفرات حاضر در اکیپ‌های با اهدای کارت سبز قدردانی کرد.

منبع خبر

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=70325

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی