بهترین کتاب مهندسی توزیع برق

جلسه مدیریت مقابله با بحران در کرمانشاه با حضور رخشانی مهر

[ad_1]

به گزارش برق نیوز، غلامعلی رخشانی مهر از تلاش‌های همکاران توزیع برق کرمانشاه نسبت به رفع خرابی‌ها و تأمین برق مشترکان منطقه تقدیر و برنامه‌های عملیاتی فوری برای برقدار کردن چند روستای باقیمانده را صادر کرد.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در بازدید از محل شکستگی تیر‌های برق روستای «وراء» پاوه گفت: امروز جهت رفع مشکل قطعی‌های برق، در این محل حد فاصل پاوه و نودشه حضور و بازدید به عمل امد

رخشانی مهر افزود: با شروع بارش برف و کولاک در مناطق اورامانات، بیش از ۵۰ هزار مشترک بی برق شدند که تلاش زیادی شکل گرفت و خوشبختانه بیشتر مشترکین در ساعات اولیه برق دار شدند.

?وی گفت: با این بارش‌های سنگین برف ۵ شهر کوچک و ۲۱۹ روستای ما بی برق شدند که تاکنون کلیه شهره‌ها و بیش از ۸۲ روستا نیز برق دار شدند.

رخشانی مهر ادامه داد: هم اکنون کمتر از ۱۰۰ روستا برق دار شده اند و تلاش همکاران بر این است که هرچه زودتر مشکل قطعی برق روستا‌های باقیمانده برطرف و در این فصل سرما برق به این خانه‌ها که نیاز مبرم به انرژی برق دارند، برسد.

در ادامه مرادی سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه نیرو‌های استان به طرف مناطق اورامانات گسیل شده اند تا بتوانیم بحران برف در این مناطق را هرچه زودتر حل کنیم، گفت: باتوجه به صعب العبور بودن مناطق کوهستانی و همچنین بارش شدید برف در این مناطق و یخ زدگی سیم‌های برق، پرسنل این شرکت با تمام توان درحال تعمیرات و برقرسانی هستند.

وی با بیان اینکه بسته شدن راه‌های ارتباطی یکی از اصلی‌ترین عوامل بی برقی در روستا‌های مرزی است، گفت: با تلاش راهداری و فرمانداری، همکاران بصورت شبانه روزی درحال تلاش برای رفع مشکلات و برقدار کردن چند روستای باقیمانده هستند.

[ad_2]

منبع خبر

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=69364

دیدگاهتان را بنویسید

منوی اصلی