بهترین کتاب مهندسی توزیع برق

دستور وزیر برای پرداخت پاداش ۱ میلیونی روز زن به همه کارکنان رسمی و غیررسی/ تخلف و تبعیض از دستور وزیر نیرو

به گزارش برق نیوز، وزیر نیرو طی نامه‌ای به تمامی ارگان‌های زیرمجموعه وزارتخانه نیرو دستور داد به مناسبت روز زن و مادر به همه کارکنان زن و مرد (بدون درنظر گرفتن نوع قرارداد) وزارت نیرویی پاداش حداکثر یک میلیون تومانی اختصاص دهند. در برخی از استان‌های کشور این مبلغ به همه کارکنان داده شده، ولی در تعدادی از استانهای دیگر این پاداش به همه کارکنان تعلق نگرفته و با تفسیرهای من درآوردی باعث ایجاد تبعیض بین کارکنان مختلف بر خلاف دستور صریح وزیر نیرو شده اند.

وقتی این نامه محرابیان را در اینستاگرام برق نیوز منتشر کردیم، در کمال تعجب پیامهای بسیاری مبنی بر عدم اجرای صحیح دستور وزیر دریافت شد. در بسیاری از شهرها رفتارهای تبعیض آمیزی صورت گرفته که جای تامل دارد.

در برخی از استانها به یک عده بیشتر از بقیه داده اند که خلاف دستور وزیر است. در برخی دیگر فقط به رسمی ها این پاداش پرداخت شده است که باز هم خلاف دستور وزیر نیرو بوده و جالب این است که در برخی از شرکتها به مردان بیشتر از زنان هدیه روز زن داده شده است!. با اینکه وزیر نیرو منابع مالی پرداخت این هدیه را صراحتا مشخص کرده باز هم برخی از مدیران در تبعیضی آشکار و خلاف دستور وزیر نیرو از این فرصت برای بهره برداری به نفع عده ای خاص بهره برده و آنرا به همه کارکنان تخصیص نداده اند.

شما در بخش نظرات زیر این خبر بنویسید که آیا در شرکت شما این پاداش به مساوات به همه پرداخت شده است یا نه؟ واکنش به تبعیض صورت گرفته موجب می شود در مناسبتهای بعدی جلوی تخلفات و تبعیض گرفته شود.

منبع خبر

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=70352

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی