بهترین کتاب مهندسی توزیع برق

معافیت مددجویان کمیته امداد مناطق مختلف خوزستان از پرداخت قبوض

به گزارش برق نیوز، با توجه به تمهیدات اتخاذ شده در بودجه ۱۴۰۱، مددجویان کمیته امداد شهرستان دزفول، حمیدیه، گتوند و باغملک از پرداخت قبوض آب، برق و گاز معاف شدند.

دزفول

رییس کمیته امداد دزفول، مسعود رحیمی گفت: با توجه به تمهیدات اتخاذ شده در بودجه ۱۴۰۱، مددجویان کمیته امداد شهرستان دزفول از پرداخت قبوض آب، برق و گاز معاف شدند.

حمیدیه

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) حمیدیه، سیدمحمد هاشمی گفت: پرداخت قبوض آب، برق و گاز خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) با رعایت الگوی مصرف، رایگان است. 

گتوند

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) گتوند، محمد درویشی گفت: با توجه به تمهیدات اتخاذ شده در بودجه ۱۴۰۱، مددجویان کمیته امداد شهرستان گتوند از پرداخت قبوض آب، برق و گاز معاف شدند.

باغملک

رئیس کمیته امداد باغملک، موسی حاجی‌زاده گفت: مددجویان کمیته امداد باغملک از پرداخت قبوض آب، برق و گاز معاف شدند.

این مقامات مسئول گفتند: پرداخت قبوض آب، برق و گاز خانوار‌های مددجو با رعایت الگوی مصرف رایگان است. به گفته آنان این اقدام برای بهبود معیشت مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) انجام شده است.

آنان اظهار کردند: خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد می‌توانند طی روز‌های آینده برای ثبت اشتراکات قبوض از طریق درگاه اینترنتی soha.emdad.ir اقدام به ثبت قبوض خود کنند. ثبت این قبوض از طریق پیشخوان‌های دولت و کافی نت‌ها نیز قابل انجام است و ضرورتی برای مراجعه حضوری نیست.

.

منبع خبر

لینک کوتاه: https://www.cryptalin.com/?p=70879

    دیدگاهتان را بنویسید

    منوی اصلی