آموزش رایگان تحلیل و معامله‌گری (عدم تمکن مالی)

تماس بگیرید 📞

موجود

عضویت در این کانال آموزشی مگاتوتوریال به صورت رایگان. در این کانال ویدیوهای آموزشی تحلیل تکنیکال و ترید به زبان های فارسی و انگلیسی قرار میگیرد. عضویت در این کانال مادام العمر است. فایل ها به تدریج در کانال قرار می گیرند. آموزشها هم مربوط به فارکس و هم مربوط به کریپتوکارنسی  هستند.

افرادی که به هر دلیل واقعی (لطفا در صورتی که توانایی مالی پرداخت ۹۰۰۰۰۰ تومان را دارید اشتراک کانال را خریداری کنید) توان پرداخت هزینه مربوطه را ندارند از این قسمت اقدام به خرید رایگان نمایند.

  • لطفا توجه داشته باشید در صورتی که به دروغ و تظاهر به عدم توانایی وارد این کانال شوید مجموعه ی  کریپتالین رضایت قلبی نخواهد داشت.
  • لطفا از فوروارد کردن ویدیوها خودداری کنید
  • لطفا از پخش فایلهای آموزشی خودداری نمایید.

در روز اول اجرایی این طرح ۲۳۰۰ خرید انجام شده که به نظر باگ کار بوده برای حل این مشکل و عدم سو استفاده هزینه از ۰ به ۲۰۰۰۰ تومان تغییر میکند. خروجی خرید این محصول به افراد نیازمند داده خواهد شد

در حال حاضر خرید و فروش محصول آموزش رایگان تحلیل و معامله‌گری (عدم تمکن مالی) در سایت کریپتالین با بهترین کیفیت و بهترین قیمت امکان پذیر بوده و با خیال راحت و مطمئن به صورت حضوری یا اینترنتی محصول خود را خریداری نمایید. لطفا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید

توضیحات تکمیلی

برند

کریپتالین

میانگین امتیاز

5.00

01
( 1 نقد و بررسی )
5 ستاره
100%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%
افزودن نقد و بررسی

1 نقد برای این محصول

  1. 01

    توسط parsarezaei36

    بهترینید

منوی اصلی