ایردراپ ارزهای دیجیتال

ایردراپ MATRIX$

ایردراپ MATRIX$

ماتریکس‌سواپ» (MatrixSwap) یک پروتکل برای خرید و فروش توکن‎‌های مختلف به‌صورت کاملاً غیرمتمرکز است. این پروتکل از سیستم بازارساز خودکار مجازی (Virtual AMM) استفاده می‌کند. درحالی‌که بسیاری از صرافی‌های غیرمتمرکز با مشکلاتی مانند تأمین نقدینگی مواجه هستند، ماتریکس‌سواپ می‌تواند نقدینگی روی زنجیره را بدون محدودیت، در اختیار کاربران قرار دهد. علاوه‌براین، با استفاده از ماتریکس‌سواپ، امکان خرید و فروش توکن‌ها با اهرم ضریب 25 (25X Leverage) هم فراهم می‌شود.

ایردراپ MATRIX$ | کریپتالین |

ماتریکس‌سواپ یک پلتفرم چند زنجیره‌ای است و در حال حاضر قابلیت پشتیبانی از دو شبکه «پولکادات» و «کاردانو» را دارد. قرار است در آینده نزدیک امکان پشتیبانی از شبکه «پالیگان» هم به این پلتفرم اضافه شود تا کاربران بتوانند انواع مختلفی از توکن‌ها را مبادله کنند. یکی از قابلیت‌های دیگر این پلتفرم امکان تبدیل چند توکن یا همه آن‌ها به یک دارایی یا توکن مشخص است؛ این قابلیت با استفاده از یک دکمه با نام «Emergency Nuke» امکان‌پذیر می‌شود و تنها در یک تراکنش و با هزینه کم انجام می‌شود.

توکن بومی این پلتفرم، MATRIX$ نام دارد که نقش توکن حاکمیتی و کاربردی ماتریکس‌سواپ را هم ایفا می‌کند.

ایردراپ MATRIX$ | کریپتالین |

ماتریکس‌سواپ قصد دارد تا در برنامه ایردراپ خود، NFTهای ویژه‌ای را میان حامیان این پروژه توزیع کند که «کپسول قرمز» نام دارد. اما طبق آنچه اعلام شده است، این NFTها معمولی نیستند؛ چراکه علاوه بر ثبت مالکیت آن‌ها، مقداری از توکن‌های MATRIX$ هم همراه آن‌ها وجود دارد. این قابلیت با همکاری پروتکل «Charged Particle» صورت گرفته است که امکان ذخیره‌سازی دارایی‌های دیجیتال بر روی NFT را فراهم می‌کند. ایردراپ‌ ماتریکس‌سواپ مجموعاً شامل 32 عدد NFT مخصوص است که با توکن‌های MATRIX$ شارژ شده‌اند و به 32 نفر از شرکت‌کنندگان، تعلق می‌گیرد. لازم به ذکر است که در زمان نوشتن این مطلب، حدود 8 روز تا پایان این برنامه باقی مانده است.

برای شرکت در برنامه ایردراپ ماتریکس‌سواپ می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید و فعالیت‌های مشخص‌شده را انجام دهید:

https://wn.nr/Ux7DrR

همچنین برای اطلاع از زمان اعلام نتایج، توزیع ایردراپ و جزئیات دیگر این برنامه، می‌توانید صفحات این پروژه در شبکه‌های اجتماعی را دنبال کنید:

https://twitter.com/matrixswap

https://t.me/matrixswapoffi

 

 

 

2 دیدگاه در “ایردراپ MATRIX$

  1. صبا کسائیان گفت:

    سلام وقتتون بخیر چجوری میشه یک ولت اتریوم ساخت ؟ چون برای این ایر دراپ نیاز به ولت اتریوم هست

    1. با سلام لطفا به قسمت والتهای پیشنهادی در سایت مراجعه کنید طریقه نصب والت تراست را مشاهده نمایید

دیدگاهتان را بنویسید