استخراج رمز ارز یا ماینینگ به فرآیند تأیید تراکنش ها و افزودن آنها به دفتر کل بلاک چین در یک شبکه غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال گفته می شود. این فرآیند شامل استفاده از قدرت کامپیوتر برای حل مسائل پیچیده ریاضی است و در ازای آن، ماینرها مقادیری از ارز دیجیتالی که استخراج می کنند را پاداش می گیرند. فرآیند ماینینگ برای حفظ یکپارچگی بلاک چین و تضمین امنیت شبکه ضروری است.

کیس ماینینگ همانند ریگ ماینینگ یک سیستم کامپیوتری است که به طور خاص برای استخراج ارز دیجیتال طراحی شده است. ریگ از چندین واحد پردازش گرافیکی با کارایی بالا (GPU) یا ASIC های تخصصی (مدارهای مجتمع ویژه برنامه) تشکیل شده است که برای حل مشکلات پیچیده ریاضی مورد نیاز برای تأیید تراکنش ها در شبکه بلاک چین به صورت هماهنگ کار می کنند. این ریگ برای قدرت محاسباتی بالا و بهره وری انرژی بهینه شده است تا سود ماینر را به حداکثر برساند. ریگ‌های استخراج می‌توانند در اندازه‌های مختلف از یک راه‌اندازی واحد پردازش گرافیکی تا عملیات‌های بزرگ و به اندازه یک انبار متغیر باشند.

ریگ ماینینگ یا همان Mining Rig یا Crypto mining rig نوعی ماینر ارز دیجیتال است که با استفاده از قطعات کامپیوتری مانند کارت گرافیک، پردازنده، مادربرد و سایر قطعات ساخته می‌شود. کیس ماینینگ گرافیکی قابلیت استخراج تمام ارزهای POW یا Proof Of Work را دارند. کارشناسان کریپتالین آماده ارایه مشاوره تخصصی و آماده‌سازی تجهیزات مورد نیاز شما جهت ورود به صنعت ماینینگ می‌باشند. برای ارتباط با کارشناسان کریپتالین لطفا با شماره ۷۷۶۱۶۹۵۴ تماس بگیرید. برای اطلاع از تخفیف‌های داغ و پیشنهادهای ویژه بر روی لینک کلیک کنید.

کیس ماینینگ کریپتالین با استفاده از قطعات با برندهای معتبر ساخته می‌شوند. در کریپتالین کیس ماینینگ بر اساس تجربه و اصول فنی و مهندسی بر اساس محاسبات مهندسی ساخته شده که این امر سبب افزایش بهره‌وری و افزایش طول عمر ریگ ماینینگ خواهد شد. ریگ‌های ماینینگ کریپتالین بر اساس نیاز مشتری سفارشی سازی می‌شود؛

همچنین می‌توانید به جای ریگ ماینینگ محصولات کیس ماینینگ را بررسی نمایید که از نظر قیمت ارزانتر بوده و در ابعاد کیس‌های کامپیوتری هستند ولی دارای کمی نویز صوتی هستند.  (مقاله آشنایی با کریپتوکارنسی و ماینینگ). سیستم عامل ریگ ماینینگ بر اساس نیاز و مهارت خریدار تعیین می‌شود و تمامی ریگ‌های ماینینگ Nvidia دارای پشتیبانی فنی دایمی هستند. در صورت نیاز می‌توانید ریگ‌ ماینینگ با گارانتی معتبر خریداری نمایید. توجه داشته باشید در کریپتالین از قطعات کارکرده، ریفربیشد و یا ریپک به جای قطعات آکبند استفاده نمی‌شود. در صورتی که همین قطعات را با عنوان ریپک و ریفربیشد با قیمت پایینتری میتوانید خرید نمایید، در این صورت لطفا در هنگام خرید این مطلب را با مشاور خود مطرح نمایید تا برای کاهش قیمت تمام شده از این قطعات استفاده گردد.

ویدیوی آموزشی نحوه محاسبه سود ماینینگ انواع ماینر
آموزش نحوه اتصال ریگ و ماینر به استخر ماینینگ f2pool 

منوی اصلی