ماینر MXC مدل MatchX M2 PRO

۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

موجود

 • ماینر MXC مدل MatchX M2 PRO نسل جدید ماینرهای بی صدا است که رقیب اصلی و سر سخت ماینرهای هلیوم محسوب می‌شود . هدف ماینر MXC مدل MatchX M2 PRO گسترش شبکه ارتباطی با مصرف حداقل انرژی (LPWAN) است. به همین منظور مصرف این دستگاه فقط 3.5 وات است. برخلاف شبکه هلیوم که اتصال دستگاه‌ها به همدیگر کمی چالش برانگیز است، در شبکه MXC پس از نصب دستگاه، درآمدزایی اغاز می‌شود . درآمد ماینر M2 Pro به صورت تقریبی بین 9 تا 14 دلار در روز است. الگوریتم شبکه MXC به صورت P.O.P (اثبات شرکت در انجام کار) است که برای اولین بار توسط این ماینر استفاده شده است.
 • ارسال پس از ۲ روز کاری
 • ماینر M2 Pro بدون هیچ‌گونه صدا و نویز
 • قابلیت استخراج چند رمزارز به صورت همزمان(MXC,BTC,DHC,DOT)
 • درآمد 9 تا 14 دلاری به صورت ثابت
 • شبکه پایدار با الگوریتم جدید
 • بدون نیاز به آنتن اضافه
 • ضد آب

پیشنهادهای دیگر:

ماینر MXC مدل MatchX M2 PRO و شبکه MXC

ماینر MXC مدل MatchX M2 PRO نسل جدید ماینرهای بی صدا است که رقیب اصلی و سر سخت ماینرهای هلیوم محسوب می‌شود . هدف ماینر MXC مدل MatchX M2 PRO گسترش شبکه ارتباطی با مصرف حداقل انرژی (LPWAN) است. به همین منظور مصرف این دستگاه فقط ۳.۵ وات است. برخلاف شبکه هلیوم که اتصال دستگاه‌ها به همدیگر کمی چالش برانگیز است، در شبکه MXC پس از نصب دستگاه، درآمدزایی اغاز می‌شود . درآمد ماینر M2 Pro به صورت تقریبی بین ۱۰ تا ۱۵ دلار در روز است. الگوریتم شبکه MXC به صورت P.O.P (اثبات شرکت در انجام کار) است که برای اولین بار توسط این ماینر استفاده شده است.

ماینر MXC مدل MatchX M2 PRO

میزان درآمد ماینر MXC مدل MatchX M2 PRO

درآمد ماینر MXC ثابت است، اگر قیمت ارز MXC بالا برود، میزان MXC استخراج شده کاهش می‌یابد و اگر قیمت ارز MXC کاهش یابد، میزان MXC استخراجی توسط این ماینر نیز افزایش میابد. درآمد روزانه بین ۱۰ تا ۱۵ دلار است.

توجه : بنیاد MXC Foundation این حق را دارد که در آینده این شرایط ذکر شده را تغییر دهد اما درآمد دستگاه ها را تضمین کرده‌اند که کاهش نخواهد یافت و موضوع نصف شدن میزان درآمد که در استخراج ارز هلیوم و بیتکوین (Halving) وجود دارد، در مورد شبکه MXC اتفاق نخواهد افتاد.

ماینر M2 Pro قابلیت استخراج چند ارز مختلف و به صورت همزمان را دارد، در حال حاضر به جز ارز MXC ارز های دیگری نیز از جمله BTC را نیز استخراج می‌کند (با توجه به این که الگوریتم استخراجی بیتکوین SHA256 است منظور این است که معادل MXC استخراجی پاداش بیتکوینی دریافت می‌کنید)، تا انتهای سال ۲۰۲۲ وعده داده شده که DOT نیز به ارزهای قابل استخراج این دستگاه اضافه خواهد شد.

این ماینرها به دلیل نوع شبکه‌ای که دارند یک سرمایه‌گذاری بلند مدت محسوب می‌شوند و برای مدت زمان کوتاه، بهره‌وری مناسبی ندارند زیرا کوین استخراج شده بر بستر شبکه اتریوم انتقال داده می‌شود و همانطور که میدانید کارمزد (gas fee) شبکه اتریوم بالا است. برای هر تراکنش حدود ۳۰۰۰ mxc باید به عنوان fee‌ پرداخت کنید این مقدار برای فردی که میخواهد درآمد خود را در ماه یک یا چند بار برداشت کند اصلا به صرفه نیست.

نقشه شبکه‌ی MXC و نحوه محاسبه میزان درآمد ماینر MXC مدل MatchX M2 PRO

اگر به سایت MXCmapper مراجعه کنید میتوانید نقشه پراکندگی ماینرهای M2 Pro را مشاهده کنید. برای مشاهده نقشه MXC می‌توانید بر روی عکس زیر کلیک کنید. همانند نقشه‌ی هلیوم، موقعیت‌ مکانی دستگاهها را به صورت یک پنج ضلعی به قطر ۱.۵ کیلومتر بر روی نقشه مشاهده می‌کنید. در هر ۱.۵ کیلومتر، به ۱۰ دستگاه اولی که فعالیت خودشون رو آغاز کنند درآمد کامل تعلق میگیرد  از دستگاه ۱۱ به بعد در هر ۱.۵ کیلومتر، میزان درآمد ۲۰ درصد کاهش می یاید یعنی درآمد ماینر ۱۱ام حدود ۲۰ درصد و ماینر ۱۲ ام حدود ۴۰ درصد کاهش و به همین ترتیب ماینر ۱۵ ام و بعد از آن اصلا درآمدی نخواهند. شبکه‌ی MXC ماینرهای فعال در یک منطقه را براساس کوین استخراج شده‌ی موجود در هر ماینر مرتب می‌کند. این به آن معنا هست که اگر شما کوین استخراج شده‌ی خودتان را برداشت کنید و تعداد دستگاه‌های فعال منطقه شما بیشتر از ۱۰ عدد باشد، پس از استخراج، درآمد شما نسبت به قبل از برداشت کاهش میابد.

نقشه mxc ماینر MXC مدل MatchX M2 PRO

 

در این قسمت تعدادی از سوال های رایج و پاسخ شرکت MatchX را خواهیم خواند:

ماینر M2 Pro چه ارزهایی را ماین میکند؟

M2 Pro در حال حاضر $MXC، $DHX/DataHighway و $BTC/Bitcoin را استخراج می کند. و Polkadot در سال ۲۰۲۲ راه اندازی خواهد شد. فرآیند ماینینگ به صورت همزمان و متقاطع برنامه ریزی شده است. M2 Pro همچنان به افزودن توکن‌های بیشتری ادامه می‌دهد که ما همچنان در سراسر جهان گسترش می‌یابد. منحصر به فرد M2 Pro از مدل PoP یا “Proof Of Participation” ناشی می شود و به کاربرانی که در شبکه داده جهانی شرکت می کنند اجازه می دهد از شبکه خود سود ببرند.

چرا قیمت M2 Pro برای منطقه من متفاوت است؟ و مالیات بر ارزش افزوده چیست؟

قیمت M2 Pro تقریباً ۲۷۵۰ یورو +هزینه ارسال است. مهم نیست منطقه. این قیمت برای همه مشتریان ما در سراسر جهان یکسان است و بخشی از مدل قیمت‌گذاری جهانی ما است که قیمت‌های منصفانه و مشابه را تضمین می‌کند. شاید قیمت ۲۳۰۰ یورو را دیده باشید. این قیمت قبل از مالیات برای مشتریان واقع در اتحادیه اروپا (EU) است. مالیات مالیات بر ارزش افزوده دقیق برای مشتریان اتحادیه اروپا در هنگام تسویه حساب اضافه می شود. اگر کسب‌وکاری در اتحادیه اروپا با شماره VAT(مالیات بر ارزش) معتبر دارید و می‌خواهید خرید M2 Pro خود را به عنوان هزینه تجاری درخواست کنید، واجد شرایط دریافت قیمت نهایی ۲۳۰۰ یورو هستید.

اثبات مشارکت (PoP) چیست و M2 Pro چگونه کار می کند؟

Proof of Participation یک الگوریتم استخراج منحصر به فرد است که زیربنای اصول استخراج کننده M2 Pro است. با ارائه یک جریان داده LPWAN، با استفاده از M2 Pro خود، در ایجاد یک شبکه جهانی LPWAN غیرمتمرکز شرکت می کنید. به عنوان بخشی از این مشارکت، شما در شبکه، یک #جمهوری داده، که توسط جامعه استخراج غیرمتمرکز ما پشتیبانی می‌شود، مشارکت خواهید داشت. هدف ارائه خدمات داده برای کل جهان است. اگر ماینرهای زیادی در یک منطقه جغرافیایی محدود وجود داشته باشد، ماینرها مجبور به رقابت خواهند بود، اما همیشه می‌توانید یکی را در مکان‌های دورتر راه‌اندازی کنید. از آنجایی که افراد بیشتری از شبکه M2 Pro استفاده می کنند، این امر فعالیت بازار را افزایش می دهد و بنابراین دسترسی جهانی ما را افزایش می دهد.

M2Pro در روز چقدر پول/درآمد/سود دارد؟

ماینر M2 Pro همه چیز در مورد مشارکت در شبکه است. ما به همراه جامعه ماینینگ جهان را از طریق شبکه داده گسترده کم مصرف MXC به هم وصل می کنیم. در نتیجه، ما هرگز هیچ تضمینی در مورد احتمال پاداش های رمزی نمی دهیم. علاوه بر این، ما به کاربران خود به شدت توصیه می‌کنیم که در رسانه‌های اجتماعی مانند تلگرام (https://t.me/mxcfoundation) و Discord (https://discord.gg/DERsmqezRy) به جامعه ماینینگ بپیوندند، جایی که هر عضوی می‌تواند سوال/بحث کند. در مورد تجربیات خود در استفاده از ماینر M2 Pro ما در کنار جامعه معدنی خود ایستاده ایم و مشتاقانه منتظر یک شبکه قوی و قوی هستیم!

دوره مهلت چیست؟

 • مهلت ۹۰ روز اول ماینینگ پس از ثبت نام M2 Pro و شروع استخراج است.
 • برداشت MXC در طول دوره مهلت تأثیری بر درآمد شما ندارد. با این حال، بر سلامت ماینر شما تأثیر می گذارد.
 • این بدان معنی است که اگر پس از پایان دوره مهلت، سوخت را تعویض نکنید، درآمد شما از روز بعد (یعنی روز ۹۱) تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.
 • دوره مهلت به جامعه این فرصت را می دهد که بدون تأثیر بر درآمد، MXC خود را به اطراف منتقل کنند.

M2Pro برای چه مدت ماین می کند؟

بنیاد MXC متعهد به ایجاد یک شبکه داده پر جنب و جوش است. برای انجام این کار، ما باید از فعال ماندن ماینرها اطمینان حاصل کنیم. اما چگونه MXC از فعال ماندن ماینرها اطمینان حاصل می کند؟ با ادامه فرآیند PoP، به نفع MXC، ماینرها و جامعه داده است که ماینرهای M2 Pro را تا زمانی که ممکن است فعال نگه دارند. هدف ما این است که این شبکه کاملاً خودپایدار باشد، اما همچنین می‌دانیم که این کار به زمان نیاز دارد. این سفری است که ما آماده هستیم تا با ماینرها و جامعه خود قدم بزنیم. با توجه به ماینر M2 Pro و خود مواد و محصول، انتظار داریم که M2 Pro Miner تا ۱۰ سال  به کار خود ادامه دهد. این مهندسی آلمانی است، این مواد با کیفیت بالا است، این کیفیت MatchX است!

 

آیا M2Pro به ماینر دیگری در این نزدیکی نیاز دارد؟

خیر، M2 Pro بدون نیاز یا وابستگی به ماینر دیگری استخراج می کند. واقعیت این است که LORAWAN (معروف به LPWAN یا LORA)، فناوری که M2 Pro بر روی آن کار می‌کند، یک فناوری مستقل و غیرمتمرکز است. وادار کردن ماینرها به تکیه بر دستگاه‌های دیگر که خارج از کنترل آنها هستند، برخلاف همان جنبه‌ای است که ما در آن ایستاده‌ایم – تمرکززدایی داده‌ها! در نتیجه، یک M2 Pro Miner می تواند منطقه، شهر و دنیای شما را تغییر دهد! به سادگی متصل شوید، از ارتفاع بالا اطمینان حاصل کنید و شما بخشی از جنبش جهانی MXC ما هستید. ماینینگ باید غیرمتمرکز باشد، استخراج باید ساده باشد!

 

آیا می توانم مکان M2Pro خود را در صورت نیاز به نقل مکان به خانه / شهر / کشور دیگری تغییر دهم؟

 • بله، می‌توانید M2 Pro خود را به خانه یا مکان دیگری منتقل کنید.
 • با این حال، این روی ضربان قلب (برای شوخی نوشته اند) و زمان کارکرد M2 Pro شما تأثیر می گذارد، اما این اثرات فقط برای ۲۵ ساعت مشکل ساز خواهد بود تا زمانی که آن را دوباره در یک مکان جدید در همان روز یا روز بعد وصل کنید.
 • اگر قصد دارید M2 Pro خود را به کشور دیگری منتقل کنید، لطفاً از طریق orders@matchx.io با ما در تماس باشید.

 

آیا با اضافه کردن آنتن اکسترنال درآمد ماینر m2pro افزایش می یابد؟

خیر

 

اگر تمام توکن های ماین شده را برداشت کنم چه اتفاقی می افتد؟

درآمد شما ۶۰ درصد کاهش می بابد. با وجود ۶۵۲۰ عدد MXC در حساب شما درامد شما ۱۰۰ درصد خواهد بود ینی بین ۱۰ تا ۱۵ دلار روزانه! به هر میزان که از این ۶۵۲۰ توکن برداشت کنید(این مقدار که در پنل ماینر به عنوان fuel یا سوخت نشان داده می شود) miner health ماینر کاهش پیدا میکند و درآمد شما کاهش می یابد. با برداشت از این مقدار از ۰ تا ۶۰ درصد درآمد ماینر کاهش می یابد البته این کاهش موقت است و با ماین کردن یا خرید توکن و افزایش سوخت درآمد ماینر افزایش می یابد.

 

آیا نصب ماینر m2pro دشوار و زمان بر است؟

خیر فقط ۵ دقیقه زمان خواهد برد.

 

مشخصات فنی ماینر M2Pro

 

وزن بسته ۲ kg
ابعاد ۱۰۱ × ۲۲۶ × ۷۳ mm
پردازنده NXP MCIMX6G2CVM05AB, 528MHz, Arm Cortex-A7
حافظه ۲۵۶MB DDR3 RAM/ 256MB NAND FLASH
فضای ذخیره سازی Optional SSD up to 32GB or industrial SD-Card
LoRa Radio Two SX1303 chipsets, 16 frequency channels Supports EU868, US915, AS920, AS923, AU915, KR920, IN865 regions
Wi-Fi ۲.۴۱۲GHz – ۲.۴۸۴GHz, IEEE 802 Part 11b/g/n (802.11b/g/n)
GPS UBlox Max 7Q GNSS receiver with additional LNA
Ethernet RJ45 10/100 Mbit LAN with 24V POE
Console Through USB-C as virtual COM port
رابط USB-C with PD for console UART and Power USB-A 2.0 Host Reset Button
سنسورهای داخلی ۳-Axis Accelerometer Pressure Sensor Temperature Sensors Voltage and Current monitoring
Antenna interface ۴x SMA connectors, waterproof
منبع تغذیه ۲۴V DC passive PoE or USB-C PD rev 2.0 up to 22V
مصرف برق ۳.۵W on average, peak 6W
دمای کاری -۴۰oC to 85oC
Enclosure ASA plastic, IP66 rating, anti-UV
ابعاد بدون در نظر گرفتن آنتن ۱۰۱ x 226 x 73 mm
وزن ۰.۴kg
Worldwide Carrier Certification (4G LTE Optional) Vodafone, Deutsche Telekom, Telefónica, AT&T, U.S. Cellular, T-Mobile, Rogers, Telus, Verizon, Telstra, KT, SKT, NTT, DOCOMO, KDDI. Cert: FCC, CE, RCM, KC

 

 

 

در حال حاضر خرید و فروش محصول ماینر MXC مدل MatchX M2 PRO در سایت کریپتالین با بهترین کیفیت و بهترین قیمت امکان پذیر بوده و با خیال راحت و مطمئن به صورت حضوری یا اینترنتی محصول خود را خریداری نمایید. لطفا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید

توضیحات تکمیلی

برند

مچ ایکس

میانگین امتیاز

5.00

01
( 1 نقد و بررسی )
5 ستاره
100%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%
افزودن نقد و بررسی

1 نقد برای این محصول

 1. 01

  توسط کریپتالین

  برای اطلاع بیشتر از قیمت و مشاوره با شماره ۰۲۱-۲۸۴۲۸۹۳۴ تماس بگیرید

منوی اصلی